Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Оголошення

Виконком Сокирянської міської ради інформує про проведення 16.02.2017р. об 11-00 год. в залі засідань міської ради за адресою: вул. М. Грушевського, 6А, громадські обговорення  детального плану території громадської забудови  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Сидора Воробкевича, м. Сокиряни, Чернівецької області.

 

Графічні матеріали детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Сидора Воробкевича, розміщено на офіційному веб-сайті Сокирянської  міської ради. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися за адресою вул. М. Грушевського, 6А, м.Сокиряни (в приймальню міської ради).

 

Строк подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань з 31.01.2017 р. до 15.02.2017 р. Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій.« повернутися до списку новин