Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Підписана грантова угода з Посольством Канади в Україні на реалізацію проекту «Створення вільного екологічно-спортивного громадського простору для розвитку людського потенціалу»

Сокирянська міська рада прикладає усі зусилля для покращення умов проживання та дозвілля мешканців своєї громади. Задля цього фахівці міської ради проходили навчання по проектному менеджменту, які організовувались на теренах області, щоб навчитись писати заявки та залучати грантові кошти у громаду. І перший позитивний результат уже отримано.

Сокирянською міською радою було підготовлено та подано проектну заявку до Посольства Канади в Україні на конкурс Канадського фонду місцевих ініціатив. Заявка була відібрана до фінансування і наразі підписана грантова угода на реалізацію проекту «Створення вільного екологічно-спортивного громадського простору для розвитку людського потенціалу» (CFLI-2017-KYIV-0002 and «Promoting development in areas of education and health of children and youth in Sokyriany amalgamated community via creation of an ecosports space»). Проект передбачає встановлення вуличних тренажерів та блоків пізнавальних ігор в центрі міста, що сформує якісний екологічно-спортивний простір для навчання та дозвілля дітей і молоді. Розмір гранту складає 10550,42 канадських доларів.

Це додатковий позабюджетний фінансовий ресурс, який залучено Сокирянською міською радою для формування якісного громадського простору громади.

 « повернутися до списку новин