Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Біля Сокирянської центральної районної лікарні відбулися збори громадян-представників населених пунктів району, на підтримку ЦРЛ як лікарні інтенсивного лікування другого рівня

Рішенням 23 сесії

міської ради  VII скликання

№282/23-17 від 08.02.2017 року

 

 

Звернення

депутатів Сокирянської міської ради

до Міністерства охорони здоров’я України,

Чернівецької обласної державної адміністрації

 щодо підтримки функціонування

Сокирянської центральної районної лікарні

 

          Ми, депутати Сокирянської міської ради звертаємось з проханням внести зміни до проекту створення госпітальних округів у Чернівецькій області, в частині переведення  Сокирянської центральної лікарні в лікарню інтенсивного лікування другого рівня.

          Враховуючи географічні особливості, віддаленість міста Сокиряни до запланованого центру госпітального округу – міста Хотин, зважаючи на те, що в даний час Сокирянська центральна районна лікарня функціонує  як лікарня інтенсивного лікування другого рівня, забезпечена  відповідним приміщенням та устаткуванням, впевнені, що Сокирянська ЦРЛ і надалі зможе надавати медико-санітарні послуги як лікарня інтенсивного лікування другого рівня.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази, створення кращих умов для роботи медичного персоналу та підвищення якості медико-санітарних послуг, рішенням 22 сесії міської ради VII скликання від 26 січня 2017 року виділено кошти з міського бюджету  в сумі 430,0 тис. грн. на придбання відео-ендоскопічного комплексу для хірургічного  відділення Сокирянської ЦРЛ.

          Переконані, що залучення коштів бюджетів різних рівнів, в тому числі об’єднаних територіальних громад на покращення матеріально-технічного забезпечення Сокирянської центральної районної лікарні сприятиме підвищенню якості  лікування мешканців населених пунктів Сокирянського району  на рівні лікарні інтенсивного лікування другого рівня.« повернутися до списку новин