Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Випускний бал – неповторне свято юності

 

У загальноосвітніх навчальних закладах Сокирянської об’єднаної територіальної громади відбулися традиційні випускні бали. Передусім це було свято вручення найважливішого документа для випускників – атестата про закінчення школи.

По-сучасному представили себе випускники. Як по подіуму пройшли дівчата-випускниці у вишуканих вечірніх сукнях, а юнаки-красені в елегантних костюмах.

За традицією випускники вшанували пам’ять покладанням квітів до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни воїнам-односельчанам.

На свято прощання із дитинством завітали почесні гості: керівники Сокирянської ОТГ та працівники відділу з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту виконкому міської ради.

Після привітань і напутніх побажань гостей настала хвилююча урочиста мить – вручення атестатів зрілості та нагород за досягнення у навчанні. Вітали своїх вихованців перші вчителі, класні керівники, які побажали впевнено крокувати до поставленої мети.

Зі словами подяки звернулися до вчителів і батьків випускники. Вони подарували їм музичні вітання та квіти. По-справжньому ніжним та вражаючим став вальс у виконанні випускників. Вальс прощання зі школою та дитинством.

Відтак юнаки і дівчата зустрічали вранішню зорю − першу зорю свого вже самостійного дорослого життя.

Дай, Боже, щоб життя наших випускників було таким же яскравим, як і їхній випускний бал.

Яніна ХАРАБАРА.

 « повернутися до списку новин