Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Невикористані субсидії будуть повернуті

 

Триває робота з оформлення заяв для отримання невикористаної субсидії за опалювальний період 2016-2017 р. р.

Відповідно до внесених змін до чинного законодавства, зокрема, п.15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, управлінням соціального захисту населення Сокирянської райдержадміністрації розпочато роботу з прийому заяв одержувачів субсидій для перерахування їм частини невикористаної субсидії на особовий рахунок у банківській установі або виплати її через відділення поштового зв’язку.

Розмір виплати в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу (максимальний розмір виплати становить 695,79 грн.).

Відповідну заяву одержувачам субсидії необхідно подати до управління соціального захисту населення до 1 вересня 2017 року. До заяви, у випадку виплати через відділення поштового зв’язку, додається ксерокопія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків, у випадку перерахування коштів через банківську установу − реквізити банківського рахунку.

За даними управління соціального захисту населення право на дану виплату мають 1052 одержувачі субсидій м. Сокиряни та 232 − с. Коболчин.

Особисті заяви подаються до управління соціального захисту населення Сокирянської районної державної адміністрації. Виконкомом Сокирянської міської ради організовано прийом заяв громадян міста у міській раді (відділ із соціальних питань виконкому Макарець В. Є.). для громадян с. Коболчин − у приміщенні колишньої сільської ради (спеціаліст відділу Івасько Л. М.). з наступною передачею їх до управління соціального захисту населення.

Вікторія МАКАРЕЦЬ,

начальник відділу із соціальних питань виконкому Сокирянської міської ради.« повернутися до списку новин