Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

В м. Сокиряни відкрито пересувний пункт обігріву

У зв’язку із пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов, для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному, з метою попередження випадків переохолодження в м. Сокиряни на території Сокирянського державного пожежно-рятувального підрозділу МНС України по вул. Гетьмана Сагайдачного, 27 лютого  відкрито пересувний пункт обігріву.

У пункті обігріву забезпечено цілодобове чергування особового складу. Отже на період морозів люди зможуть зігрітися та випити гарячого чаю.

З метою надання населенню інформації пункт обігріву відвідали і представники міської ради: перший заступник міського голови А.Гангал, спеціаліст відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Ю. Морозов, а також дільничний офіцер поліції сектору превенції Сокирянського ВП, капітан поліції Томнюк О. М.

Додатково звертаємося до жителів міста, керівників підприємств, установ, організацій:  не залишайтеся байдужими при виявленні людей з ознаками переохолодження, обмороження! Невідкладно звертайтеся за медичною допомогою за номером 103!

Ірина Лугова

фото автора
 « повернутися до списку новин