Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території м. Сокиряни

Рішення Сокирянської міської ради

від 2 лютого 2018 року № 447/36-18.

Відповідно до статей 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статей 16, 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 12,17 Закону України «Про основи містобудування», розглянувши заяву  п. п. Сакалова І.В., міська рада  в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту детального плану території громадської та житлової забудови по вул. Перемоги (між будівлями Сокирянської об’єднаної державної податкової інспекції та аптеки)  для розміщення об’єктів житлової та громадської забудови.

2. Визнати замовником містобудівної документації, вказаної в пункті 1,  виконавчий комітет Сокирянської міської ради.

3. Зобов’язати спеціаліста відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та охорони довкілля Балахонову Г. І.:

3.1. Оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації та на веб-сторінці  міської ради.

3.2. Забезпечити проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту та його погодження згідно з чинним законодавством.

4. Інвестором з фінансування розроблення містобудівної документації призначити п. п. Сакалова І. В. за його згодою (заява).

5. Делегувати інвестору функції «Замовник» в частині організації розроблення містобудівної документації. 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфери послуг (Мартинюк Р. М.).

Міський голова

            В. РАВЛИК.« повернутися до списку новин