Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські Рятувальники провели рейд у житловому секторі.

16 січня рятувальники Cокирянського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області здійснили профілактичні рейди у місті Новодністровськ та у селі Ломаченці.

Вогнеборці розповіли перехожим про випадки пожеж, які виникли через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електроприладів, і вказали, як запобігти нещасним випадкам, що виникають з цих причин. Зокрема, фахівці  Сокирянського РВ УДСНС під час рейду наголошували на необхідності обов'язкової перевірки справності пічного опалення перед його експлуатацією. Рятувальники також пояснили, чому небезпечно користуватися саморобними або власноруч переробленими приладами. Щоб уникнути загорання у будинку, спілкуючись з громадянами, фахівці Служби порятунку радили їм слідкувати за станом електромережі та не залишати увімкненими телевізори, праски тощо, виходячи з помешкання. Крім того, вогнеборці наголосили громадянам, що варто уникати перевантаження електричних мереж і не вмикати одночасно побутові прилади великої потужності.

Також рятувальники закликали батьків навчати дітей правил поводження з вогнем і не залишати малолітніх дітей без нагляду.

Аби громадяни не забували про правила користування печами та електроприладами, фахівці Сокирянського РВ Управління ДСНС України у Чернівецькій області вручали перехожим пам’ятки із правилами пожежної безпеки.

 

 

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області

майор служби ЦЗ                                                                                        С.М. Селезньов« повернутися до списку новин