Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Розплата за власну думку

Як стало відомо, на днях весь колектив Сокирянської районної  художньої школи прийняв рішення щодо їхнього переходу  до Сокирянської ОТГ, яка створює свою художню школу. Про що було повідомлено начальника відділу культури Сокирянської РДА Горн Р. А., для якої дана звістка виявилася несподіваною, і вона в свою чергу висловила вголос все, що думає про них та доповіла своєму «БОСУ» В. Козаку.

               Реагуючи на донесену інформацію Горн Р. А., для вирішення стосунків в кабінет голови Сокирянської районної ради було викликано директора школи Гладку  Т. В.,  де в дусі «сталінізма» з відповідним словниковим запасом їй було «запропоновано»  написати заяву на звільнення з 15.12.2017 р. Під «добру» руку Горн Р. А. потрапив також чоловік директора художньої школи Гладкої Т. В., який на його «щастя» в той час працював водієм у відділі культури Сокирянської РДА. Його було звільнено на наступний день, не дивлячись на те, що проти його звільнення був як не дивно заступник районної ради Бойко О. С.  

               Однак, якби тільки такі жертви… Районній владі особливо  Горн Р.А. виявилося мало звільнень. В дусі рейдерського захоплення, група осіб на чолі з Горн Р. А. в складі головного спеціаліста відділу культури Стрільчук В. В., головного бухгалтера Чорної Л. М., бухгалтера Рибак Л. І., спеціаліста Пленгей Є. І. та директора Сокирянського районного музею Ярової В. Б. о 10.20 год 14.12.17 р. увірвалася в приміщення Сокирянської районної художньої школи та насильно відібрали у директора школи печатку, особові справи учнів, всі накази, архівні документи, та всю іншу документацію, комп’ютер, принтер, фотоапарат, які необхідні  для здійснення навчального процесу.

               Такими діями Сокирянська районна влада зробила «новорічні подарунки» дітям, що там навчаються та показала своє справжнє обличчя у ставлені до людей, що мають СВОЮ ВЛАСНУ ДУМКУ

На момент оприлюднення цієї публікації Сокирянська міська рада вживає усіх необхідних заходів для забезпечення навчально-виховного процесу у художній школі.« повернутися до списку новин