Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

19 ГРУДНЯ ? ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ АДВОКАТУРИ

Адвокатам

19  грудня  −  професійне  свято  людей,  покликаних  надавати  необхідну  кваліфіковану допомогу і  консультації  фізичним  та  юридичним  особам  у вирішенні життєво важливих справ, виступати захисниками в ході судових проваджень. Від уміння і  таланту  адвоката  у  великій  мірі  залежить  доля людини,  успіх  справ  підприємства  чи  установи.

Сьогодні, в період реформування судочинства на адвокатів покладається висока відповідальність.

Щиро  вітаю  адвокатів  із  професійним  святом. Здоров’я всім міцного бажаю, радості в родинах і лише вдячності від людей за високу професійність та відданість справі.

 

Працівникам РАЦС

Щорічно 18 грудня професійне свято відзначають працівники органів реєстрації актів цивільного стану.

Днем утворення органів РАЦС України вважається 18 грудня 1917 року, коли був прийнятий «Декрет про цивільний шлюб, про дітей і ведення книг актів стану», який визнавав офіційний статус шлюбу лише при його реєстрації у відповідних державних органах, якими і стали РАЦСи. Хоча повне право на своє існування органи РАЦС отримали 4 січня 1918 року. У цей день була видана «Інструкція», яка затвердила за собою створення Відділів записів шлюбів і народжень при волосних, повітових і міських управах. З того часу церква перестала виконувати обов’язки по запису відомостей. Всі архіви метричних книг були передані на зберігання відділам РАЦС.

Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов’язані з РАЦСом: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення, пошуки даних в архівах, розлучення, смерть. Працівники відділів РАЦС не тільки юристи, а й психологи, котрі мають і вислухати, і поспівчувати, і допомогти. Вітаємо вас та бажаємо наснаги, терпіння і більше приємних приводів для звернень.

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК,

в. о. старости с. Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин