Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянське ВПУ на обласному фестивалі «Розквітай, писанко!»

 

Учні та педагоги Сокирянського ВПУ взяли участь у фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!», який відбувся біля Чернівецької обласної державної адміністрації.

Великдень як головне християнське свято, символізує відродження весни і початок нового життя. Саме тому великодні атрибути тісно пов`язані з природою і природними явищами. У більшості людей Пасха асоціюється з оздобленими писанками та крашанками й ароматними пасками, проте це світле свято має чимало інших цікавих символів. Наприклад, у європейських країнах центральне місце серед атрибутів Великодня займає дерево. Великоднє дерево прийнято прикрашати крашанками, стрічками, живими квітами та будь-яким іншим відповідним декором. Іноді дерева, що ростуть біля будинків простих жителів, нагадують новорічні ялинки, завдяки чому очікування свята стає ще більш радісним і трепетним.

На конкурсі були представлені номінації: «Писанкове дерево», «Писанки» та «Великодній рушник». Серед них наш заклад був нагороджений двома почесними грамотами – за оригінальність представленого виробу та активну участь у конкурсі «Розквітай, писанко!». А вишитий хрестиком рушник учениці першого курсу 13 «О» групи Іванни Погребняк не залишив нікого байдужим, тому теж був відзначений почесною грамотою.« повернутися до списку новин