Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Делегація Чернівецької області відвідала Новоушівську громаду, що на Хмельниччині

 

Делегація Чернівецької області відвідала Новоушівську громаду, що на Хмельниччині

 

Буковинці ознайомились із особливостями життєдіяльності Новоушицької ОТГПоїздку ініціювали з метою обміну досвідом між областями в процесах децентралізації

18 листопада 2016 року делегація з Буковини відвідала Новоушівську об'єднану територіальну громаду, що на Хмельниччині.

Поїздка ініційована з метою обміну досвідом між областями в процесах децентралізації та утворення об’єднаних територіальних громад.

Представники буковинської делегації - голови об’єднаних громад, представники ЗМІ, представники обласної та районних державних адміністрацій - ознайомились із особливостями життєдіяльності Новоушицької територіальної гомади. Зазначено, що ця громада об’єднала майже весь район, окрім трьох сіл, її чисельність складає 27 028 мешканців.

За словами голови Новоушицької об'єднаної територіальної громади Олега Московчука, фінансовий ресурс, який на сьогодні держава виділяє для розвитку інфраструктури новоутворених громад – є потужним стимулом для об’єднання для тих, хто ще не прийняв рішення щодо цього.

- Наразі в нашу ОТГ надійшли 22,8 млн. грн., з яких освоєно 12,2 млн. грн. 8,1 млн. грн. було спрямовано на придбання комунальної техніки, - зазначив голова Новоушівської ОТГ.

У рамках візиту буковинці оглянули нову техніку КП «Комунальник» та ГП «Водоканал», а також ремонтні роботи в Струзький загальноосвітній школі I-IIIступенів, яка в майбутньому має стати опорною.

Сторони обговорили питання реалізації інвестиційних проектів, розвитку освітньої та медичної галузі у громадах, розподіл землі поза межами населених пунктів та багато інших важливих питань, що виникають в процесі житєдіяльності новоутворених ОТГ. Про це повідомляють у прес-службі Чернівецької ОДА.« повернутися до списку новин