Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Пам'яті Т.Г. Шевченка

Щорічно у березневі дні весь український народ вшановує пам'ять національного поета Тараса Шевченка.

Вже традиційно, протягом березня 2018 року у Сокирянському ВПУ викладачами української мови та літератури, викладачами історії, класними керівниками та завідувачем училищної бібліотеки  проводяться виховнi заходи, присвяченi постаті Великого Кобзаря.

Мета цих заходів -  поглибити знання учнів про Т.Г. Шевченка, розкрити велич українського генія, наблизити його до серця кожного учня, стимулювати пізнавальний інтерес дітей до його життєвого і творчого шляху, виховувати шану і повагу до Шевченка та його творчості, гордість і патріотизм українського народу.

Учні із задушевним почуттям та ліризмом декламували поезії Т.Шевченка, провели конкурси і вікторини серед знавців творчості та життєвого шляху Тараса Шевченка.

Проведені заходи з нагоди вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка нікого не залишили байдужим.

Усі ці урочистості ще раз засвідчують про невмирущу славу та величну силу поетичного слова генія, яке пробуджує у серці кожного всерозквітаючу радість від духовного збагачення його творчістю, невимовну гордість за ту неоціненну спадщину, яку залишив нам вірний син українського народу.

Тож шануймо і будьмо гідними цього величного надбання!« повернутися до списку новин