Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Проблема із субсидіями – була лише на Сокирянщині: після втручання Бурбака почали призначати по 800 субсидій щотижня

 

Проблема із субсидіями – була лише на Сокирянщині:  після втручання Бурбака  почали призначати по 800 субсидій щотижня

 

 

Наразі служба набирає потужності і призначає по 800 субсидій на тиждень.

Сокирянський район – єдиний у Чернівецькій області, в якому досі не призначені всі субсидії. Люди не раз скаржилися і навіть звинувачували працівників у небажанні працювати. Проте уже зараз ситуація поступово виправляється.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Бурбак наполягає, що нарахування субсидій жителям Сокирянщини виконавча влада району провалила зумисно

- Проблема у Сокирянському районі виникла через те, що у грудні 2015 року усі працівники районного управління соціального захисту, включаючи керівництво, написали заяви про звільнення. Люди були настільки перевантажені роботою, яку досі в такому об`ємі ніколи не виконували, що відмовилися працювати, - розповів журналістам Інформаційного агентства АСС Юрій Півень, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. – Нова команда, яку набрали у надкороткий строк, теж не могла впоратися з чималими обсягами роботи. До того ж, не знала, як працювати. Через це знову довелося змінювати людей і навчати їх. Але наразі управління входить у нормальний режим роботи. Щотижня призначають по 800 субсидій. Станом на сьогодні, залишилося призначити ще 3 тисячі субсидій.  

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Козак зриває нарахування субсидій, щоб повернути Сокирянщину під свій одноосібний вплив: нардеп просить силовиків розібратися

Джерело: сайт http://acc.cv.ua/« повернутися до списку новин