Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Новини

                                                                                                                                                                                                                                         

 

Знай наших Тетяна Козак – переможниця обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»

Дата створення: 15:40 11.11.2016

Буковинську осінь з нетерпінням чекають творчо обдаровані діти, щоб продемонструвати свої таланти на обласних фестивалях і конкурсах, які відбуваються саме в цей період – насичений духом дитячих стремлінь.

Вічная пам’ять

Дата створення: 15:39 11.11.2016

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради сумує з приводу смерті колишнього заступника Міністра транспорту України, приватного підприємця, Почесного громадянина міста Сокиряни

Відповідальність водіїв за порушення правил безпеки дорожнього руху

Дата створення: 15:37 11.11.2016

Відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України в залежності від наслідків передбачена різна відповідальність водіїв за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту. Зокрема, спричинення потерпілому середньої тяжкості тілесного ушкодження передбачено покарання − від штрафу до обмеження волі на строк до 3 років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, − караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років. Найбільш сувора відповідальність передбачена за злочин, внаслідок якого загинуло кілька осіб. У такому випадку винна особа карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років. При цьому в усіх випадках водій може бути позбавлений права керувати транспортними засобами на строк до 3 років. Водночас, з метою попередження таких правопорушень Законом від 07.07.2016 р. внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Віднині такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 10200 гри. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік. За повторне протягом року таке правопорушення − штраф у розмірі 20400 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. За вчинення зазначених порушень особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за такі порушення, накладатиметься штраф у розмірі 40800 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. П. РУСНАК, керівник Кельменецької місцевої прокуратури, молодший радник юстиції.

17 ЛИСТОПАДА ? МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ

Дата створення: 15:32 11.11.2016

Кидаймо курити! Негайно!

День української писемності у Сокирянській гімназії

Дата створення: 15:35 09.11.2016

        Учні та учителі Сокирянської гімназії долучилися до написання радіодиктанту, який було проведено з нагоди Дня української писемності та мови. З хвилюванням та цікавістю діти 8 – 11 класів слухали роз’яснення Олександра Авраменка щодо написання диктанту «Україна на зламі тисячоліть». Гімназисти із задоволенням ділилися своїми враженнями, жваво обговорювали орфограми та пунктограми, які були у тексті. Діти надовго запам’ятали цей святковий день.

СОКИРЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата створення: 17:25 07.11.2016

 Гідна зарплата від 7 000 гривень Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.