Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Оголошення

 

 

Оголошення про відбір виконавців земельних торгів

 

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради інформує про проведення відбору виконавців земельних торгів, стосовно продажу права оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, які розташовані в межах населеного пункту м. Сокиряни.

 

Дані про земельні ділянки:

 

№ з/п

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га.

Цільове призначення (функціональне використання)

Кадастровий номер земельної ділянки

1

м. Сокиряни

0,0100

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

7324010100:01:003:1448

2

м. Сокиряни

0,0018

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

7324010100:01:003:1989

 

Претендент подає підтверджуючи документи, пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Перелік підтвердних документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавців:

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення земельних торгів (аукціон);

– інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації (сертифікованих інженерів-землевпорядників), які мають необхідні знання та досвід для виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель, працюють у штатному складі виконавця робіт та внесені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників за претендентом (виконавцем робіт).

Пропозиції та пакет документів подавати до відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності виконавчого комітету Сокирянської міської ради за адресою: 60200, м. Сокиряни, вул. Грушевського, 6 а, каб. 13.

Пропозиції приймаються до 23 березня 2018 року включно.

 

21.02.2018

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 14.02.2018 року №136-р 24.02.2018 року на військовому полігоні «Прибан» с. Ропча Сторожинецького району проводиться «Єдиний всеукраїнський стрілецький день».

З цього приводу запрошуються військовозобов’язані та всі бажаючі взяти участь у проведенні заходу.

Перед вибуттям на полігон буде проведено інструктаж з учасниками навчань з питань дотримання заходів безпеки під час проведення стрільб та перебуванні на полігоні. Навчання триватиме один день.

За більш детальнішою інформацією прохання звертатися до Сокирянського РВК, за адресою Центральна, 66.

 

 

26.01.2018 р.

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

  • начальника відділу з питань будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та охорони довкілля;
  • спеціаліста І категорії відділу з питань будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та охорони довкілля;
  • начальника відділу з питань освіти, культури, охорони здоров»я, молоді і спорту;
  • спеціаліста І категорії відділу з питань освіти, культури, охорони здоров»я, молоді і спорту;
  • спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності;
  • спеціаліста відділу документообігу та комп»ютерно-технічного забезпечення.

        До конкурсу на посаду начальника відділу допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

        До конкурсу на посаду спеціаліста допускаються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного  спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів від часу його оголошення подають до міськвиконкому заяву на ім’я голови конкурсної комісії, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,  документа, який посвідчує особу та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов»язаних), дві фотокартки розміром 4х6 см.

        Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому міської ради.

       Наша адреса: м. Сокиряни, вул. М.Грушевського, 6А.

       Тел.2-11-73 ,2-14-51, 2-26-31.

Виконавчий комітет

Сокирянської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

− спеціаліста відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій;

− спеціаліста архітектурно-будівельної та екологічної інспекції.

До конкурсу на посаду спеціаліста допускаються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до міськвиконкому заяву на ім’я голови конкурсної комісії, до якої  додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, документа, який посвідчує особу, та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), дві фотокартки розміром 4х6 см.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому міської ради.

Наша адреса: м. Сокиряни, вул. М. Грушевського, 6А.

Тел.2-11-73,  2-26-31.