Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Постійні комісії

1.1  Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту  та соціального захисту населення:

–          Мітряк Олег Васильович;

–          Гончар Світлана Сергіївна;

–          Харабара Анатолій Гаврилович.

 

1.2   Комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики:

–          Твердушкін Руслан Дмитрович;

–          Савескул Ольга Петрівна.

 

1.3  Комісія з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфери послуг:

–    Мартинюк Роман Миколайович;

–    Пунга Валерій Михайлович;

–    Архіпов Віталій Кларійович.

 

1.4  Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

–          Бєдний Юрій Павлович;

–          Кучерява Галина Миколаївна;

–          Мєх Леонід Іванович;

–          Грицовляк Олена Михайлівна;

–          Руснак Леся Михайлівна.

 

1.5  Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони            навколишнього природного середовища:

–          Лагодзінський Олег Олександрович;

–          Швець Лідія Карпівна;

–          Джордж Наталя Василівна.

 

2.1   Мітряк Олег Васильович – постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення.

 

2.2         Твердушкін Руслан Дмитрович –  постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики.

 

2.3         Мартинюк Роман Миколайович – постійна комісія з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфери послуг.

 

2.4         Бєдний Юрій Павлович – постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

2.5         Лагодзінський Олег Олександрович – постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.