A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область, Сокирянський район

У новий рік ? з новим бюджетом

Дата: 23.12.2016 14:57
Кількість переглядів: 363

Вчора, 22 грудня відбулася двадцята сесія Сокирянської міської ради I скликання. Головним питанням порядку денного було прийняття міського бюджету на 2017-ий рік.

Проект кошторису доходів і витрат об’єднаної територіальної громади заздалегідь було обговорено на спільному засіданні постійних комісій міської ради.

На сесії були також розглянуті питання:

Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р.

Про порядок обчислення батьківської плати за утримання дітей в дошкільних навчальних закладах м. Сокиряни та с. Коболчин.

Про порядок організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сокирянської міської ради.

Різне.

З обговорених питань прийнято відповідні рішення.

Керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 і статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Бюджетного Кодексу України» № 914-VІІІ від 24.12.2015 р., міська рада   в и р і ш и л а:

Визначити на 2017 рік: − доходи бюджету Сокирянської міської ради у сумі 43.963,4 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 42.981,0  тис. грн. (власні надходження загального фонду 19.002,0 тис. грн., базова дотація −  1.531,3 тис. грн., освітня субвенція – 8 873,4тис. грн., медична субвенція – 8.650,6 тис. грн., додаткова дотація − 4.923,7 тис. грн..), доходи спеціального фонду міського бюджету 982,4 тис. грн.  

− видатки бюджету Сокирянської міської ради у сумі 43.963,4 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 42.461,0 тис. грн., видатки спеціального фонду міського  бюджету  1.502,4 тис. грн., в тому числі бюджет розвитку 520,0 тис. грн.

профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 520,0 тис. грн.

дефіцит  спеціальному фонду міського бюджету у сумі 520,0 тис. грн. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 42.461,0 тис. грн. та по спеціальному фонду 1.502,4 тис. грн.

Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського  бюджету  у сумі  10,0 тис. гривень.

Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти.

Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку.

Затвердити  на 2017 рік  резервний  фонд  міського бюджету у сумі  300,0 тис. гривень.

Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду  міського  бюджету на 2017  рік за їх економічною  структурою:

− оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);

− нарахування на заробітну плату (2120);

− придбання медикаментів та перев’язувальних  матеріалів

− забезпечення продуктами харчування (2230)

− оплата комунальних послуг та енергоносіїв (2270);

− поточні трансферти місцевим бюджетам (2620);

− поточні трансферти населенню (2730).

Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 517,5 тис. грн.

Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Сокирянській міській раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

− позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

− право укладати угоди  на отримання позик на покриття тимчасових касових розривів і середньострокової безвідсоткової позики, від імені Сокирянської міської ради, надати Сокирянському міському голові  Равлику В.С.

Розпорядникам коштів Сокирянської міської ради місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Установити, що у загальному фонді  міського бюджету на 2017 рік:

до доходів належать надходження, визначені ст. 64 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження:

−  податок на доходи фізичних осіб;

−  рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів;

− акцизний податок з реалізації субєктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;

− податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними  особами, які є  власниками об’єктів житлової нерухомості;

− земельний податок з юридичних осіб;

− орендна плата з юридичних осіб;

− земельний податок з фізичних осіб;

− орендна плата з фізичних осіб;

− єдиний податок з юридичних осіб;

− єдиний податок з фізичних осіб

− єдиний податок із с/г товаровиробників

− адміністративні штрафи та інші санкції;

− плата за надання адміністративних послуг;

− надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності;

−  державне мито.

Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені ст. 69-1, ст.71 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження:

− екологічний податок;

− власні надходження бюджетних установ;

− цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування.

Установити, що у міжсесійний період зміни до міського  бюджету вносяться рішенням виконавчого комітету за погодженням комісії з питань планування,  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку з послідуючим затвердженням на сесії міської ради.

Встановити на 2017 рік розмір орендної плати за використання нерухомого майна для бюджетних установ, що фінансуються з бюджету Сокирянської міської ради та районного бюджету і орендують приміщення, що є комунальною власністю Сокирянської міської ради  (міста Сокиряни і села Коболчин), в розмірі 1 (одна) гривня на рік.

Встановлено, що додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Рішення сесії міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік»  набуває чинності з 1 січня 2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь