A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

На запрошення нашої землячки Юлії Орчакової дзюдоїсти Сокирянської ДЮСШ стали учасниками змагань у Львові

Дата: 14.12.2018 12:27
Кількість переглядів: 282

На запрошення колишньої вихованки районної спортивної школи, майстра спорту, нині тренера-викладача з дзюдо Юлії Орчакової, яка навчається та працює у Львові, юні дзюдоїсти Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи днями взяли участь у турнірі з боротьби дзюдо «Юний чемпіон»  серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н., який проходив у місті Лева.

Дзюдоїсти показали досить високу професійну підготовку і жагу до перемоги. Тож, як результат, здобули багато призових місць. Переможна скринька дзюдоїстів Сокирянщини поповнилась чотирма золотими, шістьма срібними і шістьма бронзовими медалями!

У своїх вагових категоріях  серед дівчат перші місця зайняли Катерина Стенічева (26 кг),  Єлизавета Кривоносова (38 кг), срібні нагороди – у Валерії Потапової (32 кг), Вікторії Коваль (38 кг), Надії Федчишиної (44 кг), бронза змагань – за Вікторією Стенічевою (27 кг), Діаною Коваль (38 кг), Ксенією Стенічевою (38 кг), Софією Зарембою (44 кг).

Серед юнаків чемпіонами   тали Костянтин Євань (38 кг), Кіріл Федчишин (42 кг),  другі місця посіли  Ігор Щур (34 кг), Альберт Савчук (42 кг), Олександр Кулаков (52 кг), бронза − у Максима Панька (34 кг) та Іллі Урсатія (42 кг).

Всіх переможців нагородили медалями і грамотами. Відтак попри напружений графік змагань наші спортсмени цікаво провели своє дозвілля – здійснили екскурсію по історичних місцях Львова.

Тренують наших  дзюдоїстів тренери-викладачі  Олег Федчишин та Юлій Савчук.