A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область, Сокирянський район

ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ПРАЦЮ: ВАРТО ЗНАТИ

Дата: 05.02.2020 15:12
Кількість переглядів: 111

Новини щодо регулювання різного кола питань, що стосуються ведення підприємницької діяльності, приходять практично щодня.
І з 2 лютого 2020року маємо ст. 265 КЗпП, яка регламентує відповідальність за порушення трудового законодавства, у новій редакції.
На сьогоднішній день ситуація виглядає наступним чином:

Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту); оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;
виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ - 10 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (у 2020 році — 47 230 грн).

До юросіб та ФОП, які використовують найману працю, та є платниками єдиного податку 1–3 груп, за вказані вище порушення — попередження. Однак за повторне протягом двох років з дня виявлення порушення — 30 розмірів мінімальної зарплати за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення (141 690 грн)

Порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - 3 розміри мінзарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення (14 169 грн).

Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - 2 розміри мінзарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (9446 грн).

Недотримання встановлених законом гарантій та пільг мобілізованим працівникам - 4 розміри мінзарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (18 892 грн).
До юросіб та ФОП, які використовують найману працю, та є платниками єдиного податку 1–3 груп, за дане порушення — попередження.

Недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - 3 розміри мінзарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення (14 169 грн).
Якщо ж це перевірка з питань додержання законодавства про працю для виявлення неоформлених працівників, то недопущення до проведення перевірки складе 16 розмірів мінзарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення (75 568 грн).
Порушення інших вимог трудового законодавства - 1 розмір мінімальної зарплати за кожне таке порушення (4723 грн).
За повторне протягом року з дня виявлення порушення — 2 розміри мінімальної зарплати за кожне таке порушення (9446 грн)
Примітка: Згідно зі ст. 8 Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» мінімальна заробітна плата з першого січня 2020 року становить 4723 грн.

При цьому разі виконання припису Держпраці і усунення виявлених порушень у визначені приписом терміни заходи щодо притягнення до відповідальності не застосовуються. Це стосується порушення строків виплати зарплати, недотримання гарантій оплати праці, недотримання гарантій і пільг мобілізованим працівникам.
Однак за недопуск до перевірки, допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту); оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, а також виплату заробітної плати без нарахування і сплати ЕСВ, штрафні санкції застосовуються незалежно від усунення порушень.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!! У разі сплати 50% розміру штрафу впродовж 10 банківських днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, така постанова вважається виконаною.
Пам’ятайте, що сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.
Також звертаємо увагу, що з 2020 року інспектори праці приходитимуть на перевірки відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду 9контролю) у сфері господарської діяльності, за винятком питань перевірки незадекларованої праці.

(Підготовлено в межах проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь