A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

НАПРЯМИ І СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ (ПЕРЕПІДГОТОВКИ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ) ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 15.12.2016 16:23
Кількість переглядів: 552

 

Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації пропонує в 2016 році курси професійного навчання (перепідготовки, підвищення кваліфікації) військовослужбовців за наступними напрямами і спеціальностями:

Економічний напрямі

спеціальність «Менеджмент», спеціалізація «Менеджмент підприємницької діяльності» (група «Менеджмент підприємницької діяльності»); спеціальність «Облік і аудит», (група «Облік і аудит»);

спеціальність «Фінанси та кредіт». професійне спрямування «Страхова справа»(група «Фінанси та кредіт»)

Курси професійного навчання спрямовані на перепідготовку за цивільними спеціальностями, соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, а також включених у план звільнення зі Збройних Сил України, з метою їх подальшого працевлаштування в цивільному секторі економіки.

Терміни; професійне навчання здійснюється на 1,5-х місячних курсах, що проводяться за 350- годинною програмою.

Режим занять; 5 днів на тиждень, 6 годин у день.

Категорія слухачів; фахівці з вищою та середньою спеціальною освітою.

Початковий рівень знань кандидата на навчання;

групи «Менеджмент підприємницької діяльності» - наявність комунікаційних здібностей, низький рівень користувача ЕОМ або його відсутність;

групи «Маркетинг на ринку товарів та послуг» - наявність комунікаційних здібностей, низький рівень користувача ЕОМ або його відсутність;

група «Фінанси та кредіт» - наявність комунікаційних здібностей, низький рівень користувача ЕОМ або його відсутність

Документи, які отримуються після закінчення курсів.

Випускники, які мають вищої (базової вищої) освіти та на 100% виконали навчальне навантаження, отримують свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації Хмельницького національного університету та сертифікат Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації.

Випускники, які не мають вищої (базової вищої) освіти, або на 80% виконали навчальне навантаження, отримують сертифікат Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»,

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ „МЕНЕДЖМЕНТ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ”
(ГРУПА „МЕНЕДЖМЕНТ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ”)

Спеціаліст зі спеціалізації “Менеджмент підприємницької діяльності”, може займати первинні посади відповідно до професійних назв робіт, а також посади заступників. Професійна діяльність спеціаліста зі спеціалізації “Менеджмент підприємницької діяльності” на первинних посадах полягає у:

  1. Реалізації загальних функцій управління шляхом здійснення переважно евристичних та

 

адміністраторських і частково операторських процедур праці;

  1. Прийнятті тактичних і стратегічних рішень в межах своєї компетенції;
  2. Тактичному (з елементами стратегії) управлінні первинними підрозділами - лінійнилш (основна діяльність) або функціональними (кадри, комерційний, постачання та збут, господарське забезпечення), а також самостійними організаціями на всіх стадіях їх життєвого циклу переважно без або з мінімумом апарата управління (заступник, бухгалтерія);
  3. Керівництві підлеглими.

Професійна діяльність випускника спеціальності «Менеджмент» (спеціалізації ."Менеджмент підприємницької діяльності") на первинних посадах полягає, у реалізації загальних функцій управління шляхом здійснення переважно евристичішх та адміністративних і частково операторських процедур праці; прийнятті тактичних і стратегічних рішень у межах своєї компетенції; тактичному (з елементами стратегії) управлінні первинними підрозділами - лінійними (основна діяльність) або функціональними (кадри, комерційний, постачання та збут, господарське забезпечення), а також самостійними організаціями на всіх стадіях їх життєвого • циклу переважно без або з мінімумом апарату управління (заступник, начальник відділу, оператор, диспетчер); керівництві підлеглими.

Основні напрями професійної діяльності - організаційно-управлінська, адміністративно- господарська та інформаційно-аналітична. Спеціаліст спеціалізації “Менеджмент підприємницької діяльності” за умов набуття відповідного досвіду може адаптуватися до таких напрямів суміжної професійної діяльності: економічна, маркетингова, обліково-контрольна, зовнішньоекономічна, освітня, науково-дослідницька.

ОПИС СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

В рамках реалізації програми перепідготовки майбутні слухачі курсів отримають: знання та сформують навички ведення бухгалтерського обліку, необхідні для ефективної роботи на підприємствах різних форм власності в умовах ринкової економіки відповідно до національних стандартів з бухгалтерського обліку; вміння приймати оптимальні рішення щодо вдосконалення організаційних форм і методів ведення бухгалтерського обліку.

Навчальним планом перепідготовки а напряму «Облік і аудит« передбачена ґрунтовна

фундаментальна та базова економічна підготовка.

Фахівець з обліку і аудиту може працювати на підприємствах різних форм в.ласності, в акціонерних товариствах, спільних підприємствах, страхових кампаніях, банках, підприємствах торгівлі, у контрольно-ревізійних службах.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ ТА КРЕДІТ»,

ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ «СТРАХОВА СПРАВА»(ГРУПА «ФІНАНСИ ТА

КРЕДІТ»)

Після закінчення курсу, слухачам мають отримати знання по веденню страхового бізнесу, які у подальшому допоможуть їм стати провідними працівникам центрального офісу, територіальних и галузевих дирекцій, філій, представництв страхових компаній.

Страховий бізнес потрібує різноманітних спеціалістів. Фінансові аналітики й економісти розробляють види страхування. Актуарії розраховують типові суми страховки залежно від імовірності настання страхового випадку в тій чи іншій сфері. Андерайтери визначають ступінь ризику в кожному конкретному випадку. Експерти оцінюють майно, перш ніж його застрахувати, а потім розбираються з відшкодуванням збитків, страхові агенти продають поліси.

Комп’ютерний напрям:

-галузь знань "Мистецтво" спеціальність «Дизайн», спеціалізація "Графічний дизайн та реклама" (група «Графічнкй дизайн і реклама»).

-галузь знань "Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок" спеціальність <Апаратура

 

радіозв'язку, радіомовлення та телебачення» (група «Апаратура радіозв'язку, радіомовлення • та телебачення»(Засоби зв’язку, охоронні системі та сигналізації);

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «АПАРАТУРА РАДІОЗВ’ЯЗКУ,
РАДІОМОВЛЕННЯ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» (ГРУПА «АПАРАТУРА РАДІОЗВ’ЯЗКУ,
РАДІОМОВЛЕННЯ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ»)

Програма перепідготовки за спеціальністю “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” дозволяє набути навичок в сферах технічного проектування, експлуатації та сервісного обслуговування пристроїв і систем охорони та відеоспостереження й вузлів електрозв’язку.

Додатково слухачі курсів отримають свідоцтво з робочої спеціальності “Радіомонтажник».

Для більш повного ознайомлення з майбутньою професією й закріплення отриманих теоретичних знань слухачі проходять виробничу практику на підприємствах і фірмах-партнерах м. Хмельницького.

Після закінчення випускники курсів мають право працювати в ліцензованих фірмах і організаціях, які займаються встановленням та сервісним обслуговуванням технічних засобів охорони, а також в установах, які надають послзти доступу до мережі Інтернет, мобільного та стаціонарного зв’язку.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ДИЗАЙН»,

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ "ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН І РЕКЛАМА"

(ГРУПА «ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН І РЕКЛАМА»)

Основою для складання навчального плану підвищення кваліфікації за спеціальністю «Дизайн», спеціалізація "Графічний дизайн і реклама" є навчальний план освітньо-професійного рівня бакалавр (напрям 0202 “Мистецтво”, спеціальність 6.020210 „Дизайн”, спеціалізація "Графічний дизайн та реклама") та навчальний план освітньо-професійного рівня спеціаліст (напрям 0202 “Мистецтво”, спеціальність 7.020210 „Дизайн”, спеціалізація "Графічний дизайн та реклама"). Професійна підготовка дизайнерів спрямована на опанування системи сучасних засобів і художніх прийомів у створенні графічних об'єктів та використання потенціалу дизайну в рекламній діяльності (корпоративна реклама, реклама торговельної марки, бізнес-реклама, соціальна реклама в друкованих та електронних засобах), а також у художньому оформленні споживчої упаковки, етикетки, фірмових знаків та фірмових стилів.

Створення ефективного графічної о продукту вимагає відповідних знань щодо організації та функціонування візуальних комунікацій та грунтується на гармонійному поєднанні всіх візуальних елементів залежно від ролі, яку вони відіграють в економічному та соціальному житті.

Посадами, які можуть займати випускники спеціальності ""Дизайн" спеціалізації "Графічний дизайн та реклама", є: дизайнер-графік у рекламних агенціях, фірмах, бюро, дизайн-студіях, видавництвах, виставкових та ярмаркових центрах, бізнес-структурах, підприємствах пакувальної галузі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь