У місті Сокиряни складено 10 приписів щодо порушень у сфері благоустрою

Дата: 10.06.2021 09:41

Працівники муніципальної інспекції міської ради продовжують здійснювати контроль у сфері благоустрою на території громади. 09 червня інспектором з благоустрою складено 10 приписів у місті Сокиряни. Продовжаться перевірки в адміністративному центрі громади і 10 та 11 червня.

Зазначимо, що приписи складені на деяких жителів міста з вимогою у 10-ти денний термін усунути порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою. У разі, якщо порушники не вживатимуть необхідних заходів, на них будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення, а це вже адміністративна відповідальність, яка несе накладення штрафу у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Шановні жителі Сокирянщини, просимо вас ретельніше ставитися до благоустрою на своїх територіях. Адже вчасне вивезення сміття, скошування трави, прибирання прилеглої місцевості, впорядкування розміщення будівельних матеріалів та різних не використовуваних механізмів – елементарні речі, про які може подбати кожен.