Для потреб громади буде придбано декілька одиниць спеціальної техніки

Дата: 20.12.2021 12:24

Сокирянська міська рада подала клопотання до Міністерства розвитку громад та територій України щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки.

Відтак, за рішенням Уряду, Сокирянська громада увійшла до списку 49 громад України, комунальним підприємствам яких  будуть надані кошти на здійснення авансового платежу за договором фінансового лізингу на придбання комунальної техніки. Всього ж на розгляд комісії Мінрегіону надійшло 112 пропозицій від органів місцевого самоврядування.

Тож асигнування у розмірі 1 млн. 466 тис. 362 грн. із державного бюджету та майже 367 тис. грн. із місцевої скарбниці буде спрямовано на авансовий платіж  для придбання сміттєвоза, самоскида та грейдера на умовах лізингу.

Як зазначає міський голова Василь Козак, дана техніка є надзвичайно необхідною для потреб Сокирянської громади, особливо для утримання доріг комунальної власності, як в зимовий так  і в літній період.

Дозвіл на укладання договору фінансового лізингу для придбання спеціалізованої техніки надано комунальному підприємству міської ради «Сокиряни-благоустрій».