Центр економічного зростання Сокирянської ОТГ

На порядку денному економічне зростання

В межах проекту М4ЕG «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», за підтримки ЄС, розпочато роботи з капітального ремонту приміщень центру економічного розвитку Сокирянської ОТГ по вул. Княгині Ольги, 7. Відповідно проектно-кошторисної документації вартість ремонтних робіт складає 1 131 981,00 грн. Підрядником є ТОВ «СІМ БУДІНВЕСТ», керівник - Роман Мартинюк.

25 вересня на посаду адміністратора центру економічного розвитку призначено Кружкіна Віталія Костянтиновича, який контролює процес проведення ремонтних робіт, а також вже втілює свої ідеї щодо економічного розвитку в Сокирянській ОТГ.

На сьогодні у соціальній мережі вже є сторінка Центру економічного розвитку Сокирянської ОТГ, де можна побачити основні новини, що стосуються Сокирянської громади. Так рушійною силою у формуванні економіки Віталій вбачає саме молодь, яка «горить» ідеями і бажає змінювати місто на краще. Також важливим чинником у цьому напрямку є їхня співпраця саме з місцевою владою.  Для цього плануються різноманітні зустрічі, тренінги семінари, майстер – класи. Все спрямовано для надання допомоги, роз’яснювальної роботи та інформації, яка буде сприяти розвитку бізнесу в громаді, а отже і її економіки.

«І це лише початок», - запевняє Віталій.