Проєкти рішень сьомої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

2.  Про надання дозволу на розробку проектів  із   землеустрою    щодо відведення     земельної    ділянки.

3. Про   надання   дозволу   на    розробку технічної документації із землеустрою щодо   встановлення   меж   земельної  ділянки    в   натурі    (на    місцевості).

4. Про затвердження проектів із землеустрою щодо     відведення     земельних    ділянок.

5. Про передачу земельних ділянок       в      оренду.

6. Про передачу у власність земельних ділянок.

7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

8. Про виготовлення гербової  печатки та штампу управління - Центру  надання

адміністративних послуг  Сокирянської міської ради.

9. Про прийняття безоплатно об’єкта нерухомого майна в комунальну власність Сокирянської міської ради.

10. Про передачу майна (автобуса) в оперативне управління.

11. Про      розроблення      Детального       плану території по вул. Шевченка, 1 у с.Михалкове Сокирянської     територіальної        громади Дністровського району Чернівецької області.

12.  Про розроблення Детального плану території по вул. Н.Яремчука, 46-А у с.Коболчин Сокирянської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

13. Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права користування земельною ділянкою.

14, Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

15. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки .

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

18. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

20. Про передачу земельних  ділянок в оренду.

21. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду .

22. Про передачу у власність земельних ділянок.

23. Про підтвердження права комунальної власності на земельну ділянку.

24. Про встановлення пішохідних зон по вулицях Шевченка і  Центральній та заборони стоянки  по  вулиці    Перемоги в місті Сокиряни.

25. Про    надання    згоди    на  організацію співробітництва територіальних громад.

26. Про затвердження   технічної     документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

27. Про затвердження старости Братанівського старостинського округу.

28. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

29. Про звіт тимчасової контрольної комісії Сокирянської міської ради з питань вивчення стану будівель, прилеглої території та матеріально-технічного забезпечення закладів освіти м. Сокиряни і с. Коболчин.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

31. Про     порядок        денний та       регламент   роботи    сьомої       сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

32. Про підтвердження права комунальної власності на земельні ділянки.