Детальні плани території та рішення про їх затвердження

Рішення шостої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 22.04.2021 №115/06-21 "Про затвердження Детального плану території громадської забудови для розміщення Дому молитви по вул.О.Кобилянської,21, с.Шебутинці Сокирянської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території громадської забудови для розміщення Дому молитви по вул.О.Кобилянської,21, с.Шебутинці Сокирянської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області

Рішення шостої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 22.04.2021 №116/06-21 "Про затвердження Детального плану території індивідуальних гаражів, загальною площею 0,2237 га в м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території індивідуальних гаражів загальною площею 0,2237 га в м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької області

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №277/11-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській 40, у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території по вул. Республіканській 40, у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області"

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №278/11-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території по вул. Республіканській у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №279/11-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській 92, у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території по вул. Республіканській 92, у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №280/11-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. Центральній 21, у м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території по вул. Центральній 21, у м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №281/11-21 "Про затвердження Детального плану території по вул.28 червня у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території по вул. 28 червня у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №282/11-21 "Про завтердження Детального плану території по вул. О. Кобилянської 23, у м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території по вул. О. Кобилянської 23, у м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області

Рішення одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 16.09.2021 р. №283/11-21 "Про затвердження Детального плану території у с.Романківці Дністровського району Чернівецької області"

Детальний план території у с. Романківці Дністровського району Чернівецької області

Рішення дванадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 21.10.2021 р. №307/12-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. 28 червня 15-А, у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області"

Детальний план території по вул. 28 червня 15-А, у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області

Рішення тринадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 18.11.2021 р. №339/13-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. Макаренка, у с. Михалкове, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області"

Детальний план території по вул. Макаренка, у с. Михалкове, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області

Рішення тринадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 18.11.2021 р. №340/13-21 "Про затвердження Детального плану території по вул. Дністровській, у с. Кормань, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області"

Детальний план території по вул. Дністровській, у с. Кормань, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області