Проєкти рішень дванадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації

земель комунальної власності.

4. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

6. Про передачу у власність земельних ділянок.

7. Про підтвердження права комунальної власності на земельні ділянки.

8. Про припинення дії договорів оренди.

9. Про передачу земельних ділянок в оренду.

10. Про затвердження Редакційного статуту та створення Редакційної ради телерадіоорганізації «Сокиряни».

11. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

12. Про затвердження Положення про     управління - Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради.

13. Про затвердження Регламенту про     управління - Центру надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради.

Про затвердження Регламенту     управління - Центру надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради.

14. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

15. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із нормативної грошової оцінки.

17. Про затвердження Програми підтримки функціонування сервісного центру обслуговування платників податків, Сокирянської  ДПІ ГУ ДПС у Чернівецькій області на 2021-2023 роки.

18. Про призначення іменних стипендій Сокирянської     міської              ради

обдарованій      молоді.

19. Про надання згоди на списання та  безоплатну       передачу автотранспорту     з        балансу Сокирянської    міської      ради.

20. Про передачу майна з власності територіальної громади міста Новодністровськ у власність Сокирянської міської територіальної громади та затвердження акту передачі - приймання майна.

21.  Про затвердження Детального плану території   по   вул.   28  червня 15-А, у   с. Романківці,          Сокирянської територіальної                       громади, Дністровського                        району,  Чернівецької області.

22. Про включення в перелік «Першого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон.

23. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік (24509000000)

(код бюджету)

24. Про виконання  міського бюджету Сокирянської територіальної громади  за 9 місяців 2021 року.

25. Про звернення депутатів Сокирянської міської ради VIII скликання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови НКРЕКП.

26. Про внесення змін до рішення десятої сесії від 10 серпня 2021 року №234/10-21 «Про передачу майна з балансу Новодністровської міської ради у комунальну власність та на баланс Сокирянської міської ради».

27. Про продовження договору оренди шляхом укладання додаткової угоди.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

29. Про внесення змін до рішення 5 сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання № 69/05-21 від 25.03.2021року «Про «Програму безпеки» на території Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

30. Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб.

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

Про     порядок        денний та регламент роботи дванадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.