Проєкти рішень десятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. "Про затвердження технічних рішень на заміну матеріалів".

2.  Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» Медвєдєву С.Ю.

3. Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Сокирянщини», затвердженого рішенням 5 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання від 25.03.2021р. № 72/05-21.

4. Про Програму підвищення ефективності забезпечення безпеки учасників судового процесу, підтримання громадського порядку в судах та охорони приміщень суду на території обслуговування Сокирянської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

5. Про передачу майна з балансу Новодністровської міської ради у комунальну власність та на баланс Сокирянської міської ради.

6. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сокирянської

міської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

7. Про затвердження складу Молодіжної ради при Сокирянській міській раді.

8. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

9. Про    надання    дозволу    на   розробку технічної   документації  із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

10. Про   надання   дозволу   на    розробку технічної документації із землеустрою щодо   встановлення   меж     земельної ділянки в натурі (на місцевості).

11. Про передачу земельних ділянок     в     оренду.

12. Про передачу у власність земельних ділянок.

13. Про припинення дії договорів оренди.

14. Про   припинення  права постійного користування земельною ділянкою.

15. Про розгляд заяви Іванського В.Ф.

16. Про      встановлення земельного сервітуту.

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

18. Про затвердження технічної документації із    землеустрою     щодо     інвентаризації земель    комунальної    власності.

19. Про затвердження  експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

20. Про внесення змін та доповнення до   рішень    сесії     міської    ради.

21. Про затвердження технічних документацій із   землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

22. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі.

23. Про надання дозволу на розробку проектів      землеустрою     щодо відведення   земельної    ділянки.

24.  Про             затвердження технічної        документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

25.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

26. Про    визнання    повноважень       депутата Сокирянської міської ради VІІІ  скликання     Швець С.І.

27. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

28. Про     порядок        денний та регламент роботи десятої позачергової сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.