Проєкти рішень сімнадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Сокирянської міської ради.

2. Про розроблення Детального плану території по вул. Ярослава Мудрого  у с. Коболчин, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

3. Про аукціонну Комісію з продажу обʼєктів комунальної власності Сокирянської територіальної громади, які підлягають приватизації.

4. Про створення індустріального парку «Енергія Буковини» та затвердження Концепції індустріального парку «Енергія Буковини».

Концепція індустріального парку "Енергія Буковини".

5. Про включення в перелік «Першого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон.

6. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Сокирянської територіальної громади.

7. Про надання дозволу на списання об’єктів нерухомого майна, яке  перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради  за адресою: м.Сокиряни, вул. Гастелло, 7-б.

8. Про встановлення строкового земельного сервітуту.

Про встановлення строкового земельного сервітуту.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

10. Про встановлення плати за користування землями на території громади.

Про встановлення плати за користування землями на території громади.

11. Про делегування повноважень щодо управління майном комунальної власності Сокирянської територіальної громади.

12. Про порядок організації харчування вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти Сокирянської територіальної громади Дністровського району.

Про порядок організації харчування вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти Сокирянської міської ради.

13.Про  внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2022 рік.

14. Про зняття з балансу криниць громадського користування.

15. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель..

16. Про передачу земельних ділянок в оренду.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

17. Про передачу земельної ділянки у постійне користування.

Про передачу земельної ділянки у постійне користування.

18. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

Про припинення права постійного користування земельними ділянками .

Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

19. Про внесення змін до Положення про юридичний відділ Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області.

20. Про передачу нерухомого майна з балансу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сокирянської міської ради на баланс комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради.

21. Про внесення змін до  Програми щодо сприяння організації та виконання завдань територіальної оборони у територіальній громаді на 2022-2024 роки.

22. Про виконання  бюджету Сокирянської           міської територіальної громади за           І квартал 2022 року.

23. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради».

Статут КП "Комунальник" Сокирянської міської ради.

24. Про включення в перелік «Другого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

25. Про призначення Василя БУЧАЦЬКОГО на      посаду    директора      комунального підприємства     «Сокиряни – Благоустрій» Сокирянської міської ради Дністровського  району Чернівецької області.

26. Про призначення Дмитра ГАРМАША на  посаду  директора   комунального  підприємства    «Комунальник» Сокирянської     міської   ради.

27. Про використання шахти  з видобутку каміння вапнякового в с. Коболчин Дністровського району Чернівецької області в умовах воєнного стану.

28.  Про     порядок          денний та регламент роботи сімнадцятої позачергової сесії Сокирянської міської  ради   VІІІ    скликання.