Проєкти рішень тридцять четвертої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

2. Програма підтримки функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Сокирянської  ДПІ ГУ ДПС у Чернівецькій області на 2024-2026 роки.

3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4. Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність.

Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність.

5. Про намір отримати позику.

6. Про закріплення на праві господарського відання за комунальним підприємством «Сокиряни-благоустрій» Сокирянської міської ради нерухомого майна.

7. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації комунального закладу «Сокирянська музична школа імені Михайла Мафтуляка» Сокирянської міської ради Чернівецької області.

8. Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради.

9. Про передачу паливно-мастильних матеріалів та відеореєстратора.

10. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

11. Про внесення змін до договору оренди землі.

Про внесення змін до договору оренди землі.

12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки.

14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про затвердження Комплексної Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям, які діють на території Сокирянської міської територіальної громади, на 2024 – 2025 роки.

17. Про затвердження Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць та членів їх сімей на 2024 – 2025 роки.

18. Про внесення змін до рішень сесій міської ради.

Про внесення змін до рішень сесій міської ради.

19. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права оренди.

20. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних  ділянок та продаж земельних  ділянок несільськогосподарського призначення.

21. Про передачу земельних ділянок в оренду, шляхом укладання  договорів оренди землі.

22. Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами з продажу права власності.

23. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сокирянської міської територіальної громади за 2023 рік.

24. Про внесення змін до бюджету Сокирянської         міської територіальної громади на 2024 рік.

25. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради.

26. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

Про        порядок            денний та регламент роботи тридцять четвертої   сесії   Сокирянської  міської  ради  VІІІ  скликання.

ПЕРЕЛІК ЗМІН, ПОПРАВОК, ДОПОВНЕНЬ, ВНЕСЕНИХ ДО ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ НА  ЗАСІДАННІ постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою 23.01.2024