Проєкти рішень двадцять п'ятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про підтвердження права комунальної власності на об’єкт,  який розташований за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, місто Сокиряни, вулиця Чорновола, 20.

2. Про надання згоди  на укладення договору про поділ об'єкта нерухомого майна в натурі, що є спільною частковою власністю.

3. Про розроблення Детального плану території  по вул.   Хайрутдінова,  6  у м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

4. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

5. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8. Про передачу земельної ділянки в оренду.

Про передачу земельної ділянки в оренду.

9. Про передачу у власність земельних ділянок.

Про передачу у власність земельних ділянок.

10. Про припинення терміну дії договорів оренди землі.

Про припинення терміну дії договорів оренди землі.

11. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою  .

12. Про   внесення   змін   до   додатку   до   рішення 23 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання № 253/23-22 від      23     грудня     2022   року  «Про  передачу  мережі вуличного           освітлення          населених         пунктів Сокирянської      міської       територіальної       громади на баланс комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій».

Додаток до проєкту рішення "Про   внесення   змін   до   додатку   до   рішення 23 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання № 253/23-22 від      23     грудня     2022   року  «Про  передачу  мережі вуличного           освітлення          населених         пунктів Сокирянської      міської       територіальної       громади на баланс комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій»".

Продовження додатку до проєкту рішення "Про   внесення   змін   до   додатку   до   рішення 23 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання № 253/23-22 від      23     грудня     2022   року  «Про  передачу  мережі вуличного           освітлення          населених         пунктів Сокирянської      міської       територіальної       громади на баланс комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій»".

13. Про  прийняття   у  комунальну власність Сокирянської міської  територіальної                громади автотранспортних засобів.

14. Про     прийняття   у    комунальну власність   Сокирянської   міської територіальної  громади основних засобів.

15. Про  розподіл  благодійної допомоги між набувачами.

Про  розподіл  благодійної допомоги між набувачами.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

17.  Про надання дозволу на передачу  рухомого та нерухомого майна ЗОШ I-III ст. сишківці та ЗОШ I-III ст. с.Вашківці з балансу відділу освіти Сокирянської міської ради на баланс Вашковецької сільської ради.

Додаток до проєкту рішення "Про надання дозволу на передачу  рухомого та нерухомого майна ЗОШ I-III ст. сишківці та ЗОШ I-III ст. с.Вашківці з балансу відділу освіти Сокирянської міської ради на баланс Вашковецької сільської ради".

18. Про внесення змін до програми підтримки діяльності та забезпечення підрозділів територіальної оборони Збройних Сил України, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, добровольчих формувань на території Сокирянсько міської територіальної громади на 2022 - 2023 роки.

19. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Сокирянської міської  територіальної  громади на 2021-2025 роки.

Додаток до проєкту рішення "Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Сокирянської міської  територіальної  громади на 2021-2025 роки".

20. Про завершення приватизації одноповерхової нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, село Коболчин, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 70.

21. Про затвердження Положення про місцеву пожежну команду Сокирянської міської територіальної громади.

22. Про затвердження Порядку експлуатації генераторів в Сокирянській міській раді.

23. Про передачу паливно-мастильних матеріалів.

24. Про    затвердження    Положення   про порядок організації доставки військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби або поранених військовослужбовців, які брали участь у бойових діях жителів Сокирянської міської територіальної громади.

25. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Сокирянської міської територіальної громади.

26. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» .

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» .

Про     порядок          денний та   регламент   роботи    двадцять п’ятої сесії Сокирянської  міської  ради   VІІІ    скликання.