Правила благоустрою населених пунктів Сокирянської територіальної громади

Шановні, мешканці, Сокирянської міської територіальної громади! Сокирянська міська рада закликає Вас до поважного ставлення до навколишнього середовища, наших  населених пунктів, цивілізованого поводження з сміттям, дотримання Правил благоустрою населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади

Відповідно до Правил благоустрою населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади, на території громади визначені межі утримання прилеглих територій за підприємствами,  установами, організаціями, всіх форм власності.                                                                                               Прилегла територія повинна утримуватись у належному стані та має здійснюватись організація благоустрою, зокрема: прибирання сміття, очистка тротуарного покриття від трави та бруду; догляд за клумбами та газонами, утримування кущів та дерев у належному стані, своєчасний покіс трави, ліквідація карантинних бур’янів тощо.

Прилегла територія підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування - це територія в радіусі від 10 до 20 метрів             від об’єкта. Прилегла територія установи, організації, підприємства,  індивідуального приватного будинку  - територія  в довжину - в межах їх ділянок, в ширину - до середини вулиці.

За розміщення на об’єктах благоустрою будівельних матеріалів, сільськогосподарських транспортних засобів та сміття на придворовій і прилеглій території, згідно статей 10,16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою територій населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади, а також відповідно до статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», на порушників   складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення у сфері благоустрою та направлення їх на розгляд адміністративній комісії, з послідуючими штрафними санкціями.

Мешканці громади, а також керівники підприємств, установ, організацій, які свідомо не уклали договір на вивіз та утилізацію  ТВП (сміття), вивозять тверді побутові відходи самотужки та вважають окраїни міста та сіл, найбільш відповідними для цього місцями, також будуть притягуватися до адміністративної відповідальності відповідно до статті 152 КУпАП.

Не залишайтесь байдужими до наших з Вами спільних проблем!

Тоді ми зробимо територію нашої громади чистою, охайною, привабливою !