Проєкти рішень вісімнадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1.  Про  затвердження прейскуранту  на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради на 2022 рік.

Додаток  4

прейскурант цін КНП "Сокирянська стоматологія"

2. Про затвердження статуту ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДЗВІНОЧОК» СЕЛА КОБОЛЧИН СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.

СТАТУТ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДЗВІНОЧОК» СЕЛА КОБОЛЧИН СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

3. Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській, 17, у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району,

Чернівецької області.

4. Про затвердження Детального плану території по вул. 28 червня, 4, у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

5. Про затвердження Детального плану території по вул. Ярослава Мудрого, у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

6. Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській, у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

7Про визначення виробника/виконавця житлово-комунальних послуг на території Сокирянської міської територіальної громади.

8Про передачу артезіанської свердловини з балансу комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» в оперативне управління та на баланс відділу освіти Сокирянської міської ради.

9Про передачу майна (легкового автомобіля) на баланс КО «Дирекція з обслуговування майна Сокирянської міської ради».

10. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права власності.

Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права власності.

11. Про встановлення земельного сервітуту.

Про встановлення земельного сервітуту.

12. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою

щодо інвентаризації земель.

13. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з подальшою передачею їх в постійне користування.

Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з подальшою передачею їх в постійне користування .

14. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.

16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації

земель комунальної власності.

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

18. Про передачу земельних ділянок в оренду.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та передача їх в оренду.

20. Про хід виконання окремих міських програм у 2021 році.

21. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сокирянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки та затвердження її в новій редакції.

22. Про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної  власності Сокирянської міської ради, шляхом продажу через аукціон.

23. Про призначення Валентини ТРОФАНЧУК на посаду директора комунальної організації Сокирянської міської ради «Сокирянський трудовий архів».

24. Про надання в тимчасове користування легкового автомобіля.

25. Про включення в Перелік об’єктів комунальної власності Сокирянської міської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

26. Про затвердження Програми           «Фінансова підтримка комунального  підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради                 на 2022 рік».

27. Про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель.

Про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель

через державних інспекторів з державного контроль за використанням

та охороною земель.

28. Про внесення змін до Програми «Соціальної підтримки сімей, дітей та молоді» на 2021– 2023 роки Сокирянської міської територіальної громади, затвердженої рішенням ІІІ сесії  міської ради VIII скликання міської ради  від 25.01.2021 № 06/03-21.

29. Про затвердження переліку  земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права оренди.

30. Про  внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2022 рік.

31. Про внесення змін до  Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період 2021-2025 роки в Сокирянській міській територіальній громаді.

Про     порядок          денний та регламент роботи вісімнадцятої сесії     Сокирянської       міської  ради   VІІІ    скликання.