Проєкти рішень двадцять восьмої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

1. Про підтвердження права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на території Сокирянської міської територіальної громади.

Про підтвердження права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на території Сокирянської міської територіальної громади

2. Про надання приміщення у користування внутрішньо переміщеним особам.

Про надання приміщення у користування внутрішньо переміщеним особам.

Про надання приміщень у користування для розміщення переміщених осіб - лікарів.

Про надання приміщень у користування для розміщення переміщених осіб - лікарів.

3. Про визнання комунальною власністю Сокирянської міської територіальної громади автотранспортних засобів

4. Про затвердження прейскуранту на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Сокирянська стоматологія" Сокирянської міської ради на 2023 рік

5. Про передачу запасних частин відділу культури і спорту Сокирянської міської ради

6. Про передачу в оперативне управління майна відділу освіти Сокирянської міської ради

Про передачу в оперативне управління майна    відділу   освіти   Сокирянської

міської  ради.

7. Про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству "Сокиряни-благоустрій" Сокирянської міської ради

8. Про внесення змін до Програми підтримки функціонування сервісного центру обслуговування платників податків, Сокирянської  ДПІ ГУ ДПС у Чернівецькій області на 2021-2023 роки.

9. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка    комунального     підприємства «Сокирянське   управління    капітального будівництва»  на  2023 -  2025  роки.

10. Про затвердження Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023 - 2025 роки та Правил утримання домашніх та безпритульних тварин на території Сокирянської міської територіальної громади.

11.  Про  затвердження прейскуранту  на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради на 2023-2024 роки.

Прейскурант  на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради на 2023-2024 роки.

12.  Про Комплексну Програму  «Соціальна  підтримка вразливих верств населення та  фінансова підтримка комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради на 2023 рік».

13.  Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про затвердження технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення. 

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

16.  Про затвердження проектів   землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження проектів   землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

17.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на  місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

18. Про передачу у власність земельних ділянок.

Про передачу у власність земельних ділянок.

19.  Про надання згоди на передачу права власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у комунальну власність.

Про надання згоди на передачу права власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у комунальну власність.

20. Про припинення терміну дії договору оренди землі.

Про припинення терміну дії договору оренди землі.

21. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою .

22. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Сокирянської міської територіальної громади .

Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Сокирянської міської територіальної громади.

 

23. Про розроблення Детального плану території  у с. Сербичани Сокирянської міської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

24. Про хід виконання програми підтримки діяльності   та   забезпечення підрозділів територіальної   оборони  Збройних Сил України,      територіального        центру комплектування та соціальної підтримки, добровольчих формувань на території               Сокирянської    міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки у 2022 році.

Інформація про хід виконання програми підтримки діяльності   та   забезпечення підрозділів територіальної   оборони  Збройних Сил України,      територіального        центру комплектування та соціальної підтримки, добровольчих         формувань              на

території               Сокирянської    міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки у 2022 році.

25. Про внесення змін до  Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період 2021-2025 роки в Сокирянській міській територіальній громаді.

Додаток до проєкту рішення "Про внесення змін до  Комплексної  програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період 2021-2025 роки в Сокирянській міській територіальній громаді".

26 . Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

27. Про передачу земельних ділянок в оренду, шляхом укладання договору оренди землі.

28. Про передачу земельної ділянки у постійне користування.

29.  Про внесення змін до договорів оренди землі.

30. Про розгляд звернення.

31. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

32.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального

господарства Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

33. Про внесення змін до програми підтримки діяльності   та    забезпечення    підрозділів територіальної   оборони    Збройних    Сил України,          територіального          центру комплектування  та соціальної підтримки, добровольчих    формувань   на    території Сокирянської     міської      територіальної громади на 2022 - 2023 роки.

34. Про затвердження Програми підвищення ефективності діяльності Сокирянського відділу Управління ДМС у Чернівецькій області на 2023 – 2025 роки.

35. Про надання згоди на передачу окремого майна Сокирянської міської ради Сокирянському Вищому Професійному училищу.

36. Про   затвердження Положення про Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг»   Сокирянської міської  ради  та погодження положень  про його відділення.

Додаток до проєкту рішення "Про затвердження Положення про Комунальну установу "Центр надання соціальних послуг" Сокирянської міської ради та погодження положень про його віділення". Положення про Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради.

 

Додаток до проєкту рішення "Про затвердження Положення про Комунальну установу "Центр надання соціальних послуг" Сокирянської міської ради та погодження положень про його відділення" ПОЛОЖЕННЯ про відділення соціальних послуг за місцем проживання Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Сокирянської міської ради.

37. Про   затвердження  тарифів  на  платні соціальні послуги,  що надаються Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг»   Сокирянської  міської  ради  на  2023  рік.

Тарифи на платні соціальні послуги, що надаються Комунальною установою "Центр надання соціальних послуг" Сокирянської міської ради на 2023 рік.

38. Про внесення змін до бюджету Сокирянської         міської територіальної громади на 2023 рік.

39. Про   умови    надання    соціальних     послуг структурними підрозділами Комунальної  установи «Центр надання соціальних послуг»  Сокирянської  міської ради .

40. Про пункт тимчасового утримання безпритульних тварин на території Сокирянської міської територіальної громади.

41. Про прийняття безоплатно в комунальну власність лінії електропередачі .

Про прийняття безоплатно в комунальну власність лінії електропередачі.

42. Про внесення змін до  Комплексної програми підтримки  розвитку вторинної медичної допомоги у Сокирянській міській територіальній громаді на період 2021-2023 роки .

Про     порядок          денний та   регламент   роботи    двадцять восьмої сесії Сокирянської  міської  ради   VІІІ    скликання.

ПЕРЕЛІК ЗМІН, ПОПРАВОК, ДОПОВНЕНЬ, ВНЕСЕНИХ ДО ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ НА  ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ 27.06.2023.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь