Проєкти рішень тридцять третьої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

1. Про   внесення    змін   до   Міської   цільової програми      «Фінансова             підтримка КП      «Телерадіоорганізація «Сокиряни» на 2024 – 2026 роки, затвердженої рішенням тридцять першої   сесії    Сокирянської  міської    ради від 26 жовтня 2023 року № 249/31-23.

2. Про формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради.

3. Про погодження повідомлення про проведення установчих зборів із формування складу Молодіжної ради при Сокирянській міській раді.

4. Про мінімальну вартість місячної оренди 1 м² загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Сокирянської міської територіальної громади на 2024 рік.

5. Про затвердження містобудівної документації на території   Сокирянської міської  територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

7. Про визнання таким, що втратив чинність державного акту на право постійного користування землею.

8Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської   міської ради.

Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської   міської ради.

Додатки до проєкту рішення "Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської   міської ради".

9. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської  міської ради на 2024 рік.

Про   затвердження  тарифів  на  платні соціальні послуги,  що надаються Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг»   Сокирянської  міської  ради  на  2024  рік.

Тарифи на надання платних соціальних послуг на 2024 рік КУ "Центр надання соціальних послуг".

10. Про виконання Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням другої сесії  Сокирянської міської ради № 30/02-20 від 23.12.2020 року та затвердження Комплексної програми соціальної  підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2024-2025 роки.

Звіт про виконання Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням другої сесії  Сокирянської міської ради № 30/02-20 від 23.12.2020 року .

11. Про виконання Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Сокирянської міської ради на 2023 рік та затвердження Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб  Сокирянської міської ради на 2024-2025 роки.

Про виконання Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Сокирянської міської ради на 2023 рік та затвердження Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб  Сокирянської міської ради на 2024-2025 роки.

12. Про скасування державного акта на право постійного користування землею.

13. Про бюджет Сокирянської міської   територіальної громади на 2024 рік.

14. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сокирянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки та Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сокирянській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.

15. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

16. Про внесення змін до рішень сесії міської ради.

17. Про передачу земельних ділянок в оренду, шляхом укладання договорів оренди землі.

Про передачу земельних ділянок в оренду, шляхом укладання договорів оренди землі.

18. Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність.

19. Про виконання плану роботи міської ради на 2023 рік та затвердження плану роботи Сокирянської міської ради на 2024 рік.

Про виконання плану роботи міської ради на 2023 рік та затвердження плану  роботи   Сокирянської міської  ради    на   2024   рік  .

20. Про хід виконання програми підтримки діяльності та забезпечення територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України, територіальної оборони Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, добровольчих формувань  та інших підрозділів Збройних Сил України на 2022 - 2023 роки та затвердження Програми підтримки діяльності та забезпечення територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України, територіальної оборони Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, добровольчих формувань  та інших підрозділів Збройних Сил України на 2024 - 2025 роки.

Звіт про виконання програми підтримки діяльності та забезпечення територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України, територіальної оборони Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, добровольчих формувань  та інших підрозділів Збройних Сил України на 2022 - 2023 роки.

21. Про хід виконання «Програми безпеки» на території Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та затвердження  Програми безпеки на території Сокирянської міської територіальної громади на 2024-2025 роки.

Про виконання «Програми безпеки» на території Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

22. Про створення місцевої пожежної команди в с. Михалкове.

23. Про затвердження звіту про  виконання Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю в Сокирянській міській територіальній громаді Дністровського району на 2024-2026 роки.

Звіт про  виконання Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

24. Про затвердження Програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сокирянської міської територіальної громади  на 2024-2026 роки.

25. Про затвердження технічних документацій землеустрою щодо інвентаризації земель.

26. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів КНП «Сокирянська  лікарня» Сокирянської міської ради.

27. Про затвердження структури та граничної чисельності апарату Сокирянської міської ради та її виконавчих органів.

Про затвердження структури та граничної чисельності апарату Сокирянської міської ради та її виконавчих органів.

28. Про внесення змін до Комплексної  програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги у Сокирянській міській територіальній громаді на період 2021 -2023 роки.

29. Про внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2023 рік.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь