Проєкти рішень дев'ятнадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про затвердження прейскуранту  на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сокирянської міської ради Чернівецької області на 2022 рік.

2. Про підтвердження права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на території Сокирянської міської територіальної громади.

3. Про завершення приватизації частини нежитлового приміщення будівлі, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, місто Сокиряни, вулиця М.Грушевського, 5.

4. Про підтвердження права комунальної власності та взяття на баланс об’єктів,  які розташовані на території Коболчинського старостинського округу Сокирянської міської територіальної громади.

5. Про підтвердження права комунальної власності на об’єкт,  який розташований за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, місто Сокиряни, вулиця Центральна, 42.

6. Про стан пожежної та техногенної безпеки на території Сокирянської міської територіальної громади.

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Сокирянської міської територіальної громади пожежної автоцистерни.

8. Про включення в перелік «Першого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон.

9. Про внесення змін до Додатку 4 до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням другої сесії  Сокирянської міської ради № 30/02-20 від 23.12.2020 року.

10. Про підтвердження права комунальної власності на свердловини, водонапірні башти розташовані  на території міста Сокиряни.

11.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та передача їх в оренду.

14. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

16. Про передачу земельних ділянок в оренду.

17. Про   внесення   змін   до Положення про сектор з  питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Сокирянської міської ради.

18.  Про затвердження старости Грубнянського старостинського округу.

19.  Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

Про     порядок          денний  та регламент роботи дев’ятнадцятої позачергової сесії Сокирянської міської  ради   VІІІ    скликання.