Проєкти рішень двадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1Про розроблення Детального плану території по вул. Центральній у м. Сокиряни,  Дністровського району, Чернівецької області.

2. Про завершення приватизації нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, місто Сокиряни, вулиця Княгині Ольги (вулиця Гастелло), будинок 3.

3. Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності Сокирянської міської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

4. Про включення об’єктів до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон.

5. Про виключення з Переліку об’єктів комунальної власності Сокирянської міської ради, що підлягають приватизації.

6. Про підтвердження права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на території Сокирянської міської територіальної громади.

7. Про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної  власності Сокирянської міської ради за адресою: с.Коболчин, вул..Ярослава Мудрого, 70 .

8. Про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної  власності Сокирянської міської ради, шляхом продажу через аукціон.

9. Про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ЕНЕРГІЯ БУКОВИНИ» Сокирянської міської територіальної громади.

10. Про внесення змін до Статуту  ГРУБНЯНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ (ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ – ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ) СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

11. Про затвердження передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального підприємства Сокирянської міської ради «Сокирянський трудовий архів» (код ЄДРПОУ 37261680) до правонаступника – комунальної організації Сокирянської міської ради «Сокирянський трудовий архів».

12. Про  організацію   харчування   вихованців закладів дошкільної освіти,  учнів закладів загальної   середньої   освіти Сокирянської міської ради.

13. Про розроблення Детального плану території по вул. 28 червня, 82  у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

14. Про розроблення Детального плану території по вул. Республіканській, 58  у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

15. Про розроблення Детального плану території по вул. Шевченка, 29  у м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області.

16. Про розроблення Детального плану території у с. Романківці, Сокирянської  територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

17.  Про розроблення Детального плану території по вул. Шевченка у м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області.

18. Про розроблення Детального плану території по вул. Головній у с. Романківці, Сокирянської територіальної громади, Дністровського району, Чернівецької області.

19. Про призначення іменних стипендій Сокирянської міської ради обдарованій молоді.

Про затвердження комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Сокирянської міської ради на 2022 рік

Про надання згоди на прийняття у власність Сокирянської міської територіальної громади спеціального пожежного автомобіля

Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами з продажу права власності

Про затвердження умов продажу земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятись на земельні торги окремими лотами  та проведення торгів у формі аукціону  з продажу права власності

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту

Щодо затвердження проектів із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передача їх в оренду

Про визнання об'єктом комунальної власності Сокирянської міської територіальної громади лінії електропередачі ПЛ-10кВ Л-18

Про розроблення Детального плану території по вул.Марії Приймаченко,2 у м.Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області

Про розроблення Детального плану території по вул.Олексія Бондаря,1 у м.Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області

Про передачу земельних ділянок у постійне користування

Про передачу земельних ділянок в суборенду

Про передачу земельних ділянок в оренду

Про припинення права постійного користування земельними ділянками

Про розгляд звернення

Про передачу об'єкта комунальної власності у власність АТ "Чернівціобленерго"

Про присвоєння звання "Почесний громадянин Сокирянщини"

Про заборону проведення під час воєнного стану на території Сокирянської міської територіальної громади будь-яких масових заходів, окрім державних свят та траурних мітингів.

Про передачу нерухомого майна з балансу комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради  на  баланс Сокирянської міської ради.

Про прийняття безоплатно в комунальну власність електропідстанції.

Про затвердження умов продажу земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з  продажу права власності.

Про     порядок          денний та регламент роботи двадцятої сесії     Сокирянської       міської

ради   VІІІ    скликання.