Проєкти рішень двадцять першої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини".

Про присвоєння звання "Почесний громадянин Сокирянщини".

2.  Про  перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Сокирянської міської територіальної громади.

3. Про виключення з переліку «Першого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон

4. Про внесення змін до рішення 15 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання №413/15-21 від 23.12.2021 «Про порядок розподілу орендної плати за користування комунальним майном"

5. Про затвердження Додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню

6. Про прийняття безоплатно в комунальну власність електропідстанції

7. Про утворення цільового фонду соціально-економічного розвитку  Сокирянської міської територіальної громади та затвердження  Положення про нього

8. Про завершення приватизації нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, місто Сокиряни вулиця Центральна, будинок 42

9. Про безоплатну передачу медичної системи   генерації    і     зберігання  кисню КНП «Сокирянська лікарня».

10.  Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

11. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.

12.  Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

13. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

14. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передача їх в оренду.

15. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

16. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, шляхом викупу .

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

18. Про припинення терміну дії договорів оренди землі.

19Про передачу нерухомого майна  комунальної власності Сокирянської міської територіальної громади у державну власність.

20.  Про затвердження умов продажу земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права власності.

21. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної  ділянки та продаж права власності на земельну ділянку.

Про       порядок           денний та   регламент    роботи     двадцять першої позачергової сесії Сокирянської  міської   ради   VІІІ    скликання.