Протидія домашньому насильству

Інформація про відповідальних осіб, що здійснюють заходи

у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

і насильству за ознакою статі  на території

Сокирянської міської територіальної громади:

Контактна інформація щодо координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі:

БАБІЙ Оксана Іванівна – заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради (0673733096)

Контактна інформація щодо суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству:

ЧЕРНІЙ Тетяна Юріївна – начальник відділу з питань соціального захисту населення Сокирянської міської ради ( 0969042109)

БАБІЙ Алла Василівна - завідувач відділення-Центру соціальних служб територіального центру (надання соціальних послуг) Сокирянської міської ради (0685514845)

ТИМЧУК Олена Сергіївнаголовний  спеціаліст служби у справах дітей Сокирянської міської ради (0971402738)

МАТКОВСЬКИЙ Сергій Іванович – старший  дільничний офіцер поліції ВП №1 (м. Сокиряни) Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області (0989720946)

ТОМНЮК Олег Миколайович – дільничний  офіцер поліції ВП №1                                (м. Сокиряни) Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області (0976851615)

ПИЛИПЧУК Костянтин Вікторович – поліцейський офіцер громади Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області (0674398880)

МЕЛЬНИК Юрій Олегович – інспектор ЮП СП Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області (0966259678)

МАЗУР Валентин Миколайович - інспектор ЮП СП Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області (0972256381)