Проєкти рішень двадцять третьої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1.  Про погодження списання з балансу комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Сокирянської міської ради,  багатоквартирних будинків розташованих у місті Сокиряни.

2. Про затвердження містобудівної документації на території   Сокирянської міської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

3. Про виконання плану роботи міської ради на 2022 рік та затвердження плану  роботи   Сокирянської міської  ради    на   2023   рік.

4. Про    внесення     змін   до   Комплексної програми   первинної  медико-санітарної допомоги   та   підтримки   комунального некомерційного                  підприємства «Сокирянський  центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021 - 2023 роки.

5. Про виконання Комплексної Програми «Про розвиток архівної справи на 2021-2022 роки»  та     затвердження Комплексної Програми «Про розвиток архівної справи  на 2023-2024 роки».

6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради.

Про      внесення     змін    до    рішення 11  сесії  міської  ради  VІІІ  скликання «Про     надання    дозволу    на   викуп земельних ділянок» № 285/11-21 від 16.09.2021.

7. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

8. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

9. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

10. Про припинення дії договорів оренди землі.

Про припинення дії договорів оренди.

11. Про виконання програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія» на 2021-2022 роки та затвердження програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія» на 2023-2025 роки.

12. Про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023 рік.

13. Про внесення змін до Додатку 4 до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2021-2023 рокизатвердженої рішенням другої сесії Сокирянської міської ради № 30/02-20 від 23.12.2020 року.

14. Про включення в Перелік об’єктів комунальної власності Сокирянської міської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

15. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сокирянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

16. Про внесення змін до рішення 21 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання №188/21-22 від 11.10.2022 «Про прийняття безоплатно в комунальну власність електропідстанції.

17. Про внесення змін до Статуту Сокирянського комунального госпрозрахункового підприємства «Профдезінфекція».

18. Про виконання програми підтримки  «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» на 2021-2022 р.р. та затвердження програми підтримки та розвитку «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» на 2023-2025 р.р.

Про виконання Програми «Фінансова підтримка Комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» на 2021 -2022рр. та затвердження  Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» на 2023-2025 р.р.

19. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2022 роки  та затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

20. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

21. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права власності.

22. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.

25. Про передачу земельної ділянки у постійне користування.

26. Про передачу у власність земельних ділянок.

27. Про надання згоди на передачу права власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у комунальну власність.

28. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

29. Про дострокове припинення повноважень старости Гвіздовецького старостинського округу Олексія ВИДИША.

30. Про внесення змін до Статуту  ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ «ШЕБУТИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ».

31.  Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

32. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини»

33. Про   виконання   комплексної  програми «Трансплантологія» на 2021 – 2022 роки та     затвердження      міської     програми «Трансплантологія»   на 2023 - 2025  роки.

34. Про внесення змін до  Програми   відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам'ятних  та  знаменних дат, заохочення за заслуги перед Сокирянською міською територіальною громадою, здійснення  представницьких  та інших   заходів   на  2021-2022 роки.

35. Про виконання  Програми   відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам'ятних  та  знаменних дат, заохочення за заслуги перед Сокирянською міською територіальною громадою, здійснення  представницьких  та інших   заходів   на  2021-2022 роки  та затвердження Програми   відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам'ятних  та  знаменних дат, заохочення за заслуги перед Сокирянською міською територіальною громадою, здійснення  представницьких  та інших   заходів   на  2023-2024 роки.

Інформація про виконання  Програми відзначення державних, регіональних    та    рофесійних    свят,   ювілейних, пам'ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед   Сокирянською    міською    територіальною громадою, здійснення  представницьких  та інших    заходів на 2021-2022 роки.

36.  Про безоплатну передачу товаро-матеріальних цінностей.

37. Про затвердження Порядку розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Сокирянської міської територіальної громади та затвердження складу і Положення про комісію з розгляду  заяв щодо розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в Сокирянській міській територіальній громаді.

Про затвердження Порядку розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Сокирянської міської територіальної громади та затвердження складу і Положення про комісію з розгляду  заяв щодо розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в Сокирянській міській територіальній громаді.

Про затвердження Порядку розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Сокирянської міської територіальної громади та затвердження складу і Положення про комісію з розгляду  заяв щодо розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в Сокирянській міській територіальній громаді.

38. Про внесення змін до  Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю в Сокирянській територіальній громаді Дністровського району на 2021-2023 роки.

39. Про внесення змін до  Комплексної програми підтримки  розвитку вторинної медичної допомоги у Сокирянській міській територіальній громаді на період 2021-2023 роки.                                                                                                                                 

40.  Про  виконання  Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської  міської ради   на   2022  рік»  та   затвердження Програми     «Фінансової     підтримки Комунального                   підприємства «Комунальник»               Сокирянської міської ради на 2023 рік».

41. Про передачу  мережі  вуличного освітлення населених пунктів Сокирянської  міської  територіальної громади на баланс комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій».

Додаток до проєкту рішення "Про передачу мережі вуличного освітлення населених пунктів  Сокирянської міської територіальної громади на баланс комунального підприємства "Сокиряни-благоустрій".

 42. Про внесення зміни до Програми розвитку комунальної  організації «Сокирянська дирекція з обслуговування майна Сокирянської міської ради» на 2022 – 2024 рр.

43. Про створення добровільної пожежної команди в с. Грубна

44. Про визначення місця тимчасового  проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою: м.Сокиряни, вул.В.Стуса, 2 корпус «А»

Про     порядок          денний та   регламент   роботи    двадцять третьої  сесії Сокирянської  міської   ради   VІІІ    скликання.

Про     порядок          денний та   регламент   роботи    двадцять третьої  сесії Сокирянської  міської   ради   VІІІ    скликання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь