Проєкти рішень тридцять шостої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

1. Про включення нежитлової будівлі до Переліку об’єктів комунальної власності Сокирянської міської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

2. Про розроблення Детального плану території по вул. Ольги Кобилянської, 18 у м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

Про розроблення містобудівної документації на території  Сокирянської міської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

3. Про хід виконання окремих міських програм у 2023 році.

Про хід виконання окремих міських програм у 2023 році.

3.1. Інформація про хід виконання Програми запобігання дитячій бездоглядності та розвитку сімейних форм виховання на 2021 – 2026 роки.

3.2. Інформація про хід виконання Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей  та молоді на 2021 – 2023 роки».

3.3. Інформація про хід виконання Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на 2021 – 2025 роки в Сокирянській міській територіальній  громаді.

3.4. Інформація про хід виконання  міської цільової програми «Фінансова підтримка КП «Телерадіоорганізація  «Сокиряни»  на   2021 – 2023   роки».  

3.5. Інформація про хід виконання Програми надання поворотної фінансової допомоги (резервних коштів), що виплачується патронатним вихователям до моменту отримання державної соціальної допомоги на 2021 -2024 роки.

3.6. Інформація про хід виконання Програми розвитку Комунальної організації «Дирекція з обслуговування  майна Сокирянської міської ради» на 2022 – 2024 роки.

3.7. Інформація  про хід виконання Програми природоохоронних заходів місцевого значення  на 2022-2025 роки.

3.8. Інформація про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023 - 2024 роки.

3.9. Інформація про хід виконання Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія» на 2023 – 2025 роки.

3.10. Інформація про хід виконання Комплексної Програми «Про розвиток архівної справи на 2023 – 2024 роки».

3.11. Інформація про хід виконання міської програми «Трансплантологія» на 2023 -2025 роки.

3.12. Інформація про хід виконання Програми відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення  за заслуги перед Сокирянською міською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 -2024 роки. 

3.13. Інформація про хід виконання програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» на 2023 – 2025 роки.

3.14. Інформація про хід виконання Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023 – 2024 роки.

3.15. Інформація про хід виконання  Програми підвищення ефективності діяльності Сокирянського відділу  Управління ДМС у Чернівецькій області на 2023 – 2025 роки.

3.16. Інформація про хід виконання  Програми підтримки державної установи «Сокирянська виправна колонія (№ 67)».

3.17. Інформація про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

3.18. Інформація про хід виконання програми підтримки книговидання місцевих авторів на 2023-2024 роки.

3.19. Інформація про хід виконання Програми щодо сприяння організації та виконання завдань територіальної оборони у територіальній громаді на 2022-2024 роки.

4. Про погодження концепції індустріального парку «СОКИРЯНИ Індастрі ХАБ» в місті Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

5. Про включення до переліку «Другого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

6.  Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

7. Про внесення змін до рішення 33 сесії Сокирянської міської ради VIIІ скликання від 21.12.2023 №320/33-23 «Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів КНП «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради».

9. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

10. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Ломачинці.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок населеного пункту Селище.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Селище.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Селище.

14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14.1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15.2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про затвердження технічних документацій землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

17. Про припинення дії договорів оренди землі. 

 Про припинення дії договорів оренди землі.

18. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць та членів їх сімей на 2024 -2025 роки, затвердженої рішенням Сокирянської міської ради № 05/34-24 від 24.01.2024.

19. Про реорганізацію КОРМАНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

20. Про призупинення функціонування ОЖІВСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ – ФІЛІЇ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ «ВАСИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ».

21. Про призупинення діяльності дошкільних груп у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Сокирянської міської ради.

22. Про затвердження переліку закладів освіти, що забезпечуватимуть здобуття профільної середньої освіти у Сокирянській міській територіальній громаді.

23. Про внесення змін до статутів закладів освіти та положень про філії опорних закладів освіти Сокирянської міської ради.

Статути

24. Про внесення змін до договорів оренди землі шляхом укладення додаткових угод.

25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок .

26. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок.

Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок.

27. Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту.

28. Про ліквідацію установ і закладів  культури Сокирянської міської ради.

Про ліквідацію установ і закладів  культури Сокирянської міської ради.

29. Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами з продажу права власності.

30. Про надання дозволу на списання основних засобів, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Сокиряни – благоустрій».

31. Про створення комунального закладу «Центр культурних послуг Сокирянської  міської ради».

31.1. Про створення комунального закладу «Центр культурних послуг Сокирянської міської ради».

32. Про внесення змін до плану діяльності Сокирянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

33. Про прийняття газових мереж та споруд з балансу Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Чернівцігаз» на баланс Сокирянської міської ради.

34. Про    затвердження    умов      продажу земельних       ділянок        комунальної власності,    які    будуть   виставлятися на   земельні  торги   окремими  лотами та проведення торгів у  формі  аукціону з продажу права власності.

35. Про дострокове припинення повноважень депутата Сокирянської міської ради VIII скликання Мафтуляк Л.М.

36. Про затвердження старости Селищанського старостинського округу Сокирянської міської ради.

37. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

38. Про внесення змін до бюджету Сокирянської  міської  територіальної громади на 2024 рік.

38.1. Про внесення змін до бюджету Сокирянської міської   територіальної громади на 2024 рік.

39. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

40.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

41. Про           затвердження           переліку земельних       ділянок      комунальної власності,   які   будуть   виставлятися на   земельні   торги окремими лотами та проведення торгів у формі аукціону з продажу права оренди.

42. Про розгляд звернення.

43. Про    затвердження    передавальних актів матеріальних  цінностей  відділу культури і спорту Сокирянської міської ради.

Про        порядок            денний та регламент роботи тридцять шостої   сесії   Сокирянської  міської  ради  VІІІ  скликання.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь