Сокирянська міська територіальна громада

Чернівецька область, Сокирянський район

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради проводить закупівлю соціального житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за кошти субвенції з державного бюджету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», з змінами та доповненнями.

Запропоноване житло повинно відповідати наступним технічним вимогам:

- місце знаходження житла: місто Сокиряни;

- житло (квартира, приватний будинок) повинно бути придатне для проживання, у наявності повинні бути приміщення санітарно-гігієнічного призначення;

- житло не повинно бути визнаним аварійним або таким, що підлягає знесенню:

- відсутня заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги.

Виконавчим комітетом Сокирянської міської ради розглядається питання придбання квартир на вторинному ринку за наявністю документів, а саме:

- копії правовстановлюючих документів на житлове приміщення (будинок, квартиру);

- копії технічної документації на житлове приміщення (будинок, квартиру), прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

- копії документів, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек щодо житлового приміщення (будинку, квартири) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» ;

- довідка (або довідки) про відсутність заборгованості по оплаті усіх житлово-комунальних послуг;

- звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), яке придбавається;

- довідка про зареєстрованих осіб у будинку, в квартирі, що придбавається.

Власники квартир (житлових будинків), які бажають продати нерухоме майно, просимо звертатися в термін до 01.08.2019 за адресою: м. Сокиряни вул.М.Грушевського, 6а, відділ з соціальних питань виконкому Сокирянської міської ради, Макарець Вікторія Євгенівна, Ожеван Ірина Іванівна, тел.(03739)22631.

 

 

 

 

Сокирянська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів містобудівної документації - детальний план для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об»єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за адресою м. Сокиряни,  урочище   «ВАЛИ».

 

 

Замовник розробки: Виконавчий комітет Сокирянської мської ради.

 

Строк подання пропозицій:                                        
з 29.05.2019р. до 18.06.2019р.                             
Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Пропозиції подаються письмово за адресою: м. 
Сокиряни вул. М. Грушевського, 6а.                                  .
Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.
 

Публічне громадське обговорення відбудеться 19.06.2019 року о 11:00 годині за адресою: м. Сокирянивул. М. Грушевського, 6а  приміщення міської ради.

 

Відповідальна особа за розгляд пропозицій:

Перший заступник міського голови Гангал А.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

   10 квітня 2019

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

 • начальника відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності;
 • спеціаліста І категорії з питань захисту прав дітей відділу з соціальних питань

        До конкурсу на посаду начальника відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

        До конкурсу на посаду спеціаліста І категорії з питань захисту прав дітей відділу з соціальних питань допускаються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного  спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів від часу його оголошення подають до міськвиконкому заяву на ім’я голови конкурсної комісії, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,  документа, який посвідчує особу та декларацію  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов»язаних), дві фотокартки розміром 4х6 см.

       Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому міської ради.

Наша адреса: м. Сокиряни, вул. М.Грушевського, 6А.

Тел.2-11-73, 2-14-51, 2-26-31.

 

 

25 січня 2019 р.

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади:

 • спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності, тимчасово, на період перебування основного працівника у відпустці по вагітності та пологах

        До конкурсу на посаду спеціаліста допускаються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного  спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів від часу його оголошення подають до міськвиконкому заяву на ім’я голови конкурсної комісії, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,  документа, який посвідчує особу та декларацію  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевго самоврядування за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов»язаних), дві фотокартки розміром 4х6 см.

       Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому міської ради.

Наша адреса: м. Сокиряни, вул. М.Грушевського, 6А.

Тел.2-11-73, 2-14-51, 2-26-31.

 

 

В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Сокирянської міської об`єднаної територіальної громади.

 

Основні обов`язки:

 • Організація  заходів по  економічній активізації молоді громади (тренінги, семінари, воркшопи, зустрічі та ін..);
 • Організація  заходів для представників бізнесу громади (тренінги, семінари, воркшопи, зустрічі та ін..);
 • Пошук  та підготовка необхідної інформації для представників бізнесу;
 • Співпраця з сільською радою та зовнішніми технічними фахівцями;
 • Реалізація завдань комунікаційної складової Проекту;
 • Інформаційний супровід діяльності Центру;
 • Підготовка та поширення інформаційних матеріалів;
 • Забезпечення публічності заходів Центру;
 • Поточна адміністративна робота.

 

Основні вимоги:

 • вміння комплексно вирішувати поставлені  завдання;
 • Досвід роботи з інформацією та аналітичні здібності;
 • Володіння ПК (MS Office, пошукові системи, соціальні мережі) та іншої офісної техніки;
 • Ініціативність, відповідальність, пунктуальність;
 • Комунікабельність та здатність швидко приймати рішення;
 • Досвід роботи в проектах міжнародної технічної допомоги – буде перевагою;
 • Знання англійської мови – буде перевагою;
 • Готовність та бажання змінюватись та змінювати свою громаду.

 

 

Зацікавлені особи можуть надіслати своє резюме із зазначенням громади, на адресу електронної пошти: argb@ukr.net

Конкурс продовжено до 4 вересня 2018 року

 

Комісія з відбору персоналу зателефонує лише тим кандидатам, які відібрані для проведення співбесіди.

 

Усі запитання щодо цього конкурсу приймаються до 12 серпня 2018 року виключно письмово на адресу електронної пошти: argb@ukr.net

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

 

Про проведення конкурсу  щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів.

На виконання рішення виконавчого комітету Сокирянської міської ради від 24.05.2018 року № 74 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів», відповідно до підпункту 6 пункту  а) статті 30 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Сокирянської ОТГ

 оголошується конкурс  щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Сокиряни.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – виконком Сокирянської міської ради, 60200  м. Сокиряни    вул. М. Грушевського, 6а,     кабінет № 3 (приймальна), тел.(03739) 2 -26 – 31.

 

2. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу

Гангал Артур Євгенович  – перший заступник міського голови, кабінет № 4, тел.(03739) 2 -26 – 31.

 

3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема наявність:

-матеріально-технічної бази;

-персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід;

-фінансової спроможності;

-досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

 

4. Конкурсну документацію можна отримати

у Гангала Артура Євгеновича  – першого заступника міського голови, кабінет № 4, тел.(03739) 2 -26 – 31.

 

 

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Кінцевий строк подання пропозицій -  28  серпня 2018 року.  

 6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце – зал  засідань Сокирянської міської ради.

Дата та час – 29 серпня 2018 року, 10 :00 година  

  

    

  20 серпня 2018 року     відбулося засідання конкурсної  комісії  Сокирянської міської ради   з проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад директорів загальних закладів середньої освіти ,  позашкільної та інклюзивної освіти . з порядком денним :

 1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад:

 

 • директора ЗЗСО  І – ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни;
 • директора ЗЗСО  І – ІІІ ступенів. с.  Коболчин;
 • директора комунального закладу « Сокирянська міська художня школа»;
 • директора комунального позашкільного навчального закладу» Центр  позашкілля  Сокирянської міської ради»;

 

 • директора комунальної установи « Інклюзивно-ресурсний  центр».

 

 1. Про затвердження пропозицій  з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад ,  щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, змісту, часу вирішення ситуаційних завдань та їх кількості, доцільності їх презентації кандидатами та розв’язання ситуаційних завдань.
 2. Про допуск претендентів до проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 

Комісія вирішила   одноголосно :

 Допустити до проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад

                     Заришняк Одарку Михайлівну

           Мітряка  Олега  Васильовича

           Чумак Надію  Михайлівну

            Гладку Тетяну Валеріївну

            Севергіна  Мирослава  Валентиновича

                      Яковину Лідію  Григорівну

         

                                              Переможці конкурсу

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівників комунальних закладів освіти   Сокирянської міської  об’єднаної територіальної громади, що працювала  21- 23 .08. 2018,   оприлюднює список переможців конкурсу:

         

 •  Заришняк Одарка Михайлівна, в.о директора ЗЗСО І – ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни  ;
 • Мітряк Олег Васильович , в.о директора ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Коболчин
 • Чумак Надія   Михайлівна,  в. о.  директора комунального позашкільного навчального закладу» Центр  позашкілля  Сокирянської міської ради;
 • Гладка Тетяна Валеріївна, в. о. комунального закладу « Сокирянська міська художня школа»;
 • Севергін Мирослав Валентинович, в.о. директора комунальної установи  « Інклюзивно-ресурсний центр» .

 

20 серпня 2018 року     відбулося засідання конкурсної  комісії  Сокирянської міської ради   з проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад директорів загальних закладів середньої освіти ,  позашкільної та інклюзивної освіти . з порядком денним :

 1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад:

 

 • директора ЗЗСО  І – ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни;
 • директора ЗЗСО  І – ІІІ ступенів. с.  Коболчин;
 • директора комунального закладу « Сокирянська міська художня школа»;
 • директора комунального позашкільного навчального закладу» Центр  позашкілля  Сокирянської міської ради»;

 

 • директора комунальної установи « Інклюзивно-ресурсний  центр».

 

 1. Про затвердження пропозицій  з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад ,  щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, змісту, часу вирішення ситуаційних завдань та їх кількості, доцільності їх презентації кандидатами та розв’язання ситуаційних завдань.
 2. Про допуск претендентів до проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 

Комісія вирішила   одноголосно :

 Допустити до проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад

                     Заришняк Одарку Михайлівну

           Мітряка  Олега  Васильовича

           Чумак Надію  Михайлівну

            Гладку Тетяну Валеріївну

            Севергіна  Мирослава  Валентиновича

                      Яковину Лідію  Григорівну

 

Сокирянська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів містобудівної документації - детальний план для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Сокиряни, вул. Княгині Ольги 40-Г

 Підстава розроблення:

 • рішення Сокирянської міської ради №510/41-18 від 31 травня 2018 року «Про надання дозволу на розробку Детального плану території»

Замовник розробки: Виконавчий комітет Сокирянської мської ради.

Розробник містобудівної документації: П.П. «Захід-Зем».                   
Мета розроблення - зміна цільового призначення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель                                                                      та споруд із земель промисловості.                                .  
     Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:
Сокирянська міська рада м. Сокиряни вул. М. Грушевського 6а (щоденно, крім суботи та неділі, з 9 до 18 год., перерва з 13 по 14 год., тел. 2-26-31) та
  на офіційному веб-сайті Сокирянської міської ради (http://sokyryanska-gromada.gov.ua).

Строк подання пропозицій:                                        
з 13.08.2018р. до 13.09.2018р.                             .  
Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Пропозиції подаються письмово за адресою: м.
Сокиряни вул. М. Грушевського, 6а.                                  .
Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.
Пропозиції  мають право надавати:

 1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
 4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Публічне громадське обговорення відбудеться 18.08.2018 року о 12:00 годині за адресою: м. Сокиряни, вул. М. Грушевського, 6а приміщення міської ради.

Відповідальна особа за розгляд пропозицій:

Перший заступник міського голови Гангал А.Є.

 

В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Сокирянської міської об`єднаної територіальної громади.

 

Основні обов`язки:

 • Організація  заходів по  економічній активізації молоді громади (тренінги, семінари, воркшопи, зустрічі та ін..);
 • Організація  заходів для представників бізнесу громади (тренінги, семінари, воркшопи, зустрічі та ін..);
 • Пошук  та підготовка необхідної інформації для представників бізнесу;
 • Співпраця з сільською радою та зовнішніми технічними фахівцями;
 • Реалізація завдань комунікаційної складової Проекту;
 • Інформаційний супровід діяльності Центру;
 • Підготовка та поширення інформаційних матеріалів;
 • Забезпечення публічності заходів Центру;
 • Поточна адміністративна робота.

 

Основні вимоги:

 • вміння комплексно вирішувати поставлені  завдання;
 • Досвід роботи з інформацією та аналітичні здібності;
 • Володіння ПК (MS Office, пошукові системи, соціальні мережі) та іншої офісної техніки;
 • Ініціативність, відповідальність, пунктуальність;
 • Комунікабельність та здатність швидко приймати рішення;
 • Досвід роботи в проектах міжнародної технічної допомоги – буде перевагою;
 • Знання англійської мови – буде перевагою;
 • Готовність та бажання змінюватись та змінювати свою громаду.

 

 

Зацікавлені особи можуть надіслати своє резюме із зазначенням громади, на адресу електронної пошти: argb@ukr.net

Конкурс продовжено до 4 вересня 2018 року

Граничний строк подання – 15 серпня 2018 року до 18.00.

 

Комісія з відбору персоналу зателефонує лише тим кандидатам, які відібрані для проведення співбесіди.

 

Усі запитання щодо цього конкурсу приймаються до 12 серпня 2018 року виключно письмово на адресу електронної пошти: argb@ukr.net

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

 

Про проведення конкурсу  щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів.

На виконання рішення виконавчого комітету Сокирянської міської ради від 24.05.2018 року № 74 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів», відповідно до підпункту 6 пункту  а) статті 30 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Сокирянської ОТГ

 оголошується конкурс  щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Сокиряни.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – виконком Сокирянської міської ради, 60200  м. Сокиряни    вул. М. Грушевського, 6а,     кабінет № 3 (приймальна), тел.(03739) 2 -26 – 31.

 

2. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу

Гангал Артур Євгенович  – перший заступник міського голови, кабінет № 4, тел.(03739) 2 -26 – 31.

 

3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема наявність:

-матеріально-технічної бази;

-персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід;

-фінансової спроможності;

-досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

 

4. Конкурсну документацію можна отримати

у Гангала Артура Євгеновича  – першого заступника міського голови, кабінет № 4, тел.(03739) 2 -26 – 31.

 

 

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Кінцевий строк подання пропозицій -  28  серпня 2018 року.  

 6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце – зал  засідань Сокирянської міської ради.

Дата та час – 29 серпня 2018 року, 10 :00 година  

  

 

 

 

13 липня 2018 року Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад:

 • директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни;
 • директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Коболчин;
 • директора комунального закладу «Сокирянська міська художня школа»;
 • директора комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкілля Сокирянської міської ради»:
 • директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

     Відповідно до рішення 41 сесії Сокирянської міської ради VII скликання від 31.05.2018 №492/41-18, з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкілля, виконавчий комітет Сокирянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка,11, м.Сокиряни, 60200;
 •  директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Коболчин, що знаходиться за адресою: вул.Шкільна,5, с.Коболчин, Сокирянський район, 60231;
 • директора комунального закладу «Сокирянська міська художня школа», що знаходиться за адресою: вул.Покровська,17, м.Сокиряни, 60200;
 • директора комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкілля Сокирянської міської ради», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка,11, м.Сокиряни,  60200;
 • директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», що знаходиться за адресою: вул. Грушевського,6а, м.Сокиряни, 60200. 

          Вимоги до претендентів на вакантні посади:   громадянство України,   вільне володіння державною (українською) мовою,          повна вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста),          стаж педагогічної роботи не менше трьох років,  організаторські здібності, фізичний і психологічний стан здоров»я особи не буде перешкоджати виконанню професійних обов»язків.

    Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»,

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку закладу освіти;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

    Претенденти  можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
        Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця М. Грушевського, 6а, м. Сокиряни, відділ з питань освіти, культури, охорони здоров»я, молоді і спорту виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

   Контактні особи – Гончар Світлана Сергіївна, Щербатюк Тамара Миколаївна (тел. 2-26-31).
      Етапи проведення конкурсу: 
      - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
   - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
    - проведення конкурсного відбору (презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти чи закладу позашкілля;  письмова перевірка на знання законодавства; розв»язання ситуаційного завдання; співбесіда з конкурсною комісією);
 - визначення переможця конкурсу;
       - оприлюднення результатів конкурсу.

     Оплата праці – посадовий оклад та надбавки згідно законодавства.

     Звертаємо увагу кандидатів, конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

    Дату та місце початку конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

Оголошення про конкурм на заміщення вакантних посад

 

ОГОЛОШЕННЯ

Рішенням 42 сесії міської ради від 06.07.2018 року №522/42-18 "Про затвердження заходів по відзначенню Дня міста Сокиряни" рекомендовано керівникам установ, організацій міста оголосити 12 липня 2018 року вихідним днем та перенести робочий день на інший, зручний для них час.

ОРГКОМІТЕТ

 

Оголошення про відбір виконавців земельних торгів

 

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради інформує про проведення відбору виконавців земельних торгів, стосовно продажу права оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, які розташовані в межах населеного пункту м. Сокиряни.

 

Дані про земельні ділянки:

 

№ з/п

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га.

Цільове призначення (функціональне використання)

Кадастровий номер земельної ділянки

1

м. Сокиряни

0,0100

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

7324010100:01:003:1448

2

м. Сокиряни

0,0018

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

7324010100:01:003:1989

 

Претендент подає підтверджуючи документи, пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Перелік підтвердних документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавців:

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення земельних торгів (аукціон);

– інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації (сертифікованих інженерів-землевпорядників), які мають необхідні знання та досвід для виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель, працюють у штатному складі виконавця робіт та внесені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників за претендентом (виконавцем робіт).

Пропозиції та пакет документів подавати до відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності виконавчого комітету Сокирянської міської ради за адресою: 60200, м. Сокиряни, вул. Грушевського, 6 а, каб. 13.

Пропозиції приймаються до 23 березня 2018 року включно.

 

21.02.2018

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 14.02.2018 року №136-р 24.02.2018 року на військовому полігоні «Прибан» с. Ропча Сторожинецького району проводиться «Єдиний всеукраїнський стрілецький день».

З цього приводу запрошуються військовозобов’язані та всі бажаючі взяти участь у проведенні заходу.

Перед вибуттям на полігон буде проведено інструктаж з учасниками навчань з питань дотримання заходів безпеки під час проведення стрільб та перебуванні на полігоні. Навчання триватиме один день.

За більш детальнішою інформацією прохання звертатися до Сокирянського РВК, за адресою Центральна, 66.

 

 

26.01.2018 р.

Виконавчий комітет Сокирянської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

 • начальника відділу з питань будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та охорони довкілля;
 • спеціаліста І категорії відділу з питань будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та охорони довкілля;
 • начальника відділу з питань освіти, культури, охорони здоров»я, молоді і спорту;
 • спеціаліста І категорії відділу з питань освіти, культури, охорони здоров»я, молоді і спорту;
 • спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності;
 • спеціаліста відділу документообігу та комп»ютерно-технічного забезпечення.

        До конкурсу на посаду начальника відділу допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

        До конкурсу на посаду спеціаліста допускаються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного  спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів від часу його оголошення подають до міськвиконкому заяву на ім’я голови конкурсної комісії, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,  документа, який посвідчує особу та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов»язаних), дві фотокартки розміром 4х6 см.

        Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому міської ради.

       Наша адреса: м. Сокиряни, вул. М.Грушевського, 6А.

       Тел.2-11-73 ,2-14-51, 2-26-31.

Виконавчий комітет

Сокирянської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

− спеціаліста відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій;

− спеціаліста архітектурно-будівельної та екологічної інспекції.

До конкурсу на посаду спеціаліста допускаються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до міськвиконкому заяву на ім’я голови конкурсної комісії, до якої  додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, документа, який посвідчує особу, та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), дві фотокартки розміром 4х6 см.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому міської ради.

Наша адреса: м. Сокиряни, вул. М. Грушевського, 6А.

Тел.2-11-73,  2-26-31.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь