Мойсеєнко Ауріка Вікторівна

Мойсеєнко Ауріка Вікторівна – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Сокирянської міської ради

Народилася 08 січня 1983 року в смт. Новодністровськ Сокирянського району Чернівецької області. Має вищу освіту за кваліфікацією «Юрист». На посаду керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Сокирянської міської ради призначена 18 листопада 2020 року.

До призначення працювала провідним спеціалістом-юрисконсультом відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Прийом громадян – середаз 10.00 до 18.00 години.

Поштова адреса: вул.Шевченка,3, м.Сокиряни, Дністровський район, Чернівецька область, 60200

Електронна адреса: 04062156@mail.gov.ua

Контактний телефон: (03739)2-01-11