Регуляторні акти

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Сокирянської міської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплат місцевих податків і зборів на 2020 рік"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії міської ради "Про затвердження порядку перепланування, переобладнання реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення на території Сокирянської міської ради"

Перелік діючих регуляторних актів станом на 01.01.2022 року

Перелік діючих регуляторних актів станом на 01.12.2022 року

Перелік діючих регуляторний актів станом на 01.01.2024

Рішення 32-ї сесії Сокирянської міської ради №278/32-23 від 07.12.2023 "Про затвердження плану діяльності Сокирянської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік"