Проєкти рішень двадцять четвертої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

1.  Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сокирянської міської ради на 2023 рік.

Тарифи на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сокирянської міської ради на 2023 рік.

2. Про внесення змін до рішення 21 сесії   Сокирянської          міської            ради  від 11 жовтня  2022 року  №  183/21-22 «Про перейменування вулиць та провулків у населених  пунктах Сокирянської міської територіальної громади».

3.  Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок .

Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

5. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності в оренду.

Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель в оренду.

6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

7. Про передачу земельних ділянок в оренду.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

8. Про передачу у власність земельних ділянок.

Про передачу у власність земельних ділянок.

9. Про припинення терміну дії договорів оренди землі.

Про припинення терміну дії договорів оренди землі.

10. Про заміну сторони в договорі оренди землі.

11. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель  на території Сокирянської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

12. Про завершення приватизації частини квартири у будинку квартирного типу (частка 55/100), яка розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, село Кормань, вулиця Шкільна, будинок 05, квартира 02.

13. Про внесення змін до рішення 16 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання від 24.02.2022 №14/16-22 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Сокирянської територіальної громади нерухомого майна, розташованого за адресою: с.Олексіївка, вул. Шевченка, 1-А та вул. Шевченка, 1-Б».

14. Про  прийняття з державної власності у комунальну власність Сокирянської міської територіальної громади основного засобу.

15. Про  прийняття  у власність Сокирянської міської ради основного засобу.

16. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини».

17. Про затвердження старост Білоусівського та Гвіздовецького старостинських округів Сокирянської міської ради.

18. Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

19. Про розроблення Детального плану території центральної частини міста Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

20. Про затвердження Положення про Молодіжну раду при Сокирянській міській раді.

21. Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна.

22. Про виконання Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Сокирянської міської ради на 2022 рік та затвердження  Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Сокирянської міської ради на 2023 рік.

Інформація про виконання Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Сокирянської міської ради на 2022 рік.

23. Про внесення змін до «Програми безпеки» на території Сокирянської міської територіальної громади на  2021-2023 роки .

Про внесення змін до «Програми безпеки» на території Сокирянської міської територіальної громади на  2021-2023 роки.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її в постійне користування.

25. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

26. Про внесення змін до програми підтримки діяльності та забезпечення підрозділів територіальної оборони Збройних Сил України, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, добровольчих формувань на території Сокирянської міської територіальної громади на 2022 - 2023 роки.

27. Про внесення змін до  Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період 2021-2025 роки в Сокирянській міській територіальній громаді.

28. Про передачу земельних ділянок в постійне користування.

Про     порядок          денний та   регламент   роботи    двадцять четвертої сесії Сокирянської  міської  ради   VІІІ    скликання.