Проєкти рішень шостої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про розроблення Детального плану території по вул. О.Кобилянської, 43-Б у с.Кормань Сокирянської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

2. Про затвердження Детального плану території громадської забудови для  розміщення Дому молитви по вул. О.Кобилянської, 21, с.Шебутинці Сокирянської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

3. Про внесення змін до Статуту  комунального некомерційного  підприємства  «Сокирянська лікарня»  Сокирянської міської ради.

4. Про затвердження Положення та прейскуранту на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Сокирянська лікарня”  Сокирянської міської ради на 2021 рік.

5.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою  щодо проведення інвентаризації земель.

6.  Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою.

7.  Про затвердження проектів із землеустрою щодо   відведення      земельних     ділянок.

8.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою.

9. Про передачу у власність земельних            ділянок.

10. Про передачу земельних ділянок  в  оренду.

11. Про          передачу       в      безоплатне користування нежитлових приміщень

розташованих      за     адресою:   місто Сокиряни, вулиця Шевченка, будинок 3

12. Про виконання міського бюджету Сокирянської територіальної громади  за І квартал 2021 року.

13. Про створення опорних закладів  освіти.

14. Про   надання   дозволу на безоплатну передачу       транспортних        засобів

15. Про затвердження Положення про організацію та  проведення   виїзної   (виносної)     торгівлі, надання  послуг  у сфері відпочинку та розваг, ярмаркових заходів на території Сокирянської територіальної громади

16.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

18.  Про призначення іменних стипендій Сокирянської       міської            ради обдарованій  молоді на І півріччя  2021 року.

19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

20.  Про     внесення     змін    до    рішення  1  сесії Сокирянської міської ради від 18.11.2020 року № 13/01-20 «Про утворення постійних комісій Сокирянської міської ради  VІІІ  скликання».

21.  Про     затвердження      Детального       плану території         індивідуальних гаражів, загальною площею 0,2237 га  в   м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької  області.

22. Про призначення Заремської А.Є. директором комунального некомерційного підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сокирянської міської ради Чернівецької області.

23. Про затвердження символіки Сокирянської міської територіальної  громади.

24. Про затвердження Положення про      іменну            стипендію Сокирянської   міської     ради обдарованій молоді.

25. Про     затвердження      Детального       плану території         індивідуальних   гаражів, загальною площею 0,2237 га  в   м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької  області.

26. Про       внесення       змін      та      доповнення       до рішення   п’ятої   сесії   Сокирянської   міської ради  восьмого   скликання №92/05-21 від 25.03.2021 року «Про   встановлення   граничних норм безоплатної приватизації    земельних   ділянок» .

27. Про    надання    дозволу    на    розробку технічної   документації  із  землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

28. Про    визнання    повноважень       депутата Сокирянської міської ради VІІІ  скликання   Чебана  О.Д.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   поділу  та об’єднання земельної ділянки.

30. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

31.Про    включення    до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для   продажу   на       земельних     торгах (у формі аукціону).

32.Про внесення змін до рішення 5 сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання № 69/05-21 від 25.03.2021року «Про «Програму безпеки» на території Сокирянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки".

33. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

34. Про  припинення   права постійного користування земельною         ділянкою.

35. Про об’єднання старостинських округів.

36. Про включення в перелік «Другого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

37. Про внесення змін до рішення 41 сесії Сокирянської міської ради VІІ скликання № 500/41-18 від 31.04.2018 року «Про Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2018-2021 роки».

38. Про припинення повноважень виконуючої обовязки старости на території Василівського старостинського округу.

39.Про припинення повноважень виконуючого обовязки старости на території Волошківського старостинського округу.

40.Про затвердження старости Василівського старостинського округу.

41. Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

42.Про включення в перелік «Першого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон .

43. Про     порядок        денний та       регламент   роботи    шостої        сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.