Проєкти рішень тридцять сьомої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сокирянської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

2. Про    визнання    повноважень       депутата Сокирянської міської ради VІІІ  скликання Ткача Д.В.

3. Про     внесення     змін    до    рішення  1  сесії Сокирянської   міської    ради   від  18.11.2020 № 13/01-20 «Про утворення постійних комісій Сокирянської міської ради  VІІІ  скликання».

4. Про передачу основного засобу.

5. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

5.1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

6. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок.

7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

7.1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8.1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

9. Про передачу земельної ділянки в оренду шляхом укладення договору оренди землі.

9.1. Про передачу земельної ділянки в оренду шляхом укладення договору оренди землі.

Про передачу земельної ділянки в оренду шляхом укладення договору оренди землі.

10. Про припинення дії договору оренди землі.

10.1. Про припинення дії договорів оренди землі.

11. Про утворення філій, внесення змін до Статуту та  структури комунального закладу «Центр культурних послуг Сокирянської міської ради».

12. Про надання згоди на безоплатне отримання у комунальну власність Сокирянської міської територіальної громади об’єктів державної власності, пожежних автомобілів.

12.1. Про надання згоди на безоплатне отримання у комунальну власність Сокирянської міської територіальної громади об’єктів державної власності, пожежних автомобілів.

12.2.Про надання згоди на прийняття із державної власності від 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області у комунальну власність Сокирянської міської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області автомобіля спеціального пожежного-С АЦ-40(131)137А, марки ЗИЛ, моделі 131НА та спеціального автомобіля пожежного марки KLOECKNER-HUMBOLDT-DEUTZ, модель FM 170 D11 FA.

13. Про Комплексну Програму  «Соціальна підтримка вразливих верств населення та фінансова підтримка комунального некомерційного підприємства  «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради на 2024 рік».

13.1. Про Комплексну Програму  «Соціальна підтримка вразливих верств населення та фінансова підтримка комунального некомерційного підприємства  «Центр надання соціальних послуг»  Сокирянської міської ради на 2024 рік».

Додаток до Комплексної Програми  «Соціальна підтримка вразливих верств населення та фінансова підтримка комунального некомерційного підприємства  «Центр надання соціальних послуг»  Сокирянської міської ради на 2024 рік».

14. Про утворення Наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради.

15. Про затвердження умов продажу земельних ділянок  комунальної власності,    які будуть виставлятися на земельні  торги окремими лотами та проведення торгів у  формі  аукціону з продажу права власності.

16. Про внесення змін до договору оренди землі шляхом укладення додаткової угоди.

17. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» .

18. Про реорганізацію шляхом перетворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради у комунальне некомерційне підприємство «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради.

19. Про внесення змін до бюджету Сокирянської міської   територіальної громади на 2024 рік.

19.1. Про внесення змін до бюджету Сокирянської міської   територіальної громади на 2024 рік.

20. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

21. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок.

22. Про  включення до переліку продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності, які будуть виставлятися на земельні торги окремими лотами та затвердження умов їх продажу.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

24. Про надання дозволу комунальному підприємству «Сокиряни - благоустрій» на отримання кредиту.

Про порядок денний та регламент роботи тридцять сьомої сесії   Сокирянської  міської  ради  VІІІ  скликання.