Реєстр містобудівних умов та обмежень за 2021 рік

№ З/П

Дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень

Замовник об’єкта будівництва

Назва об’єкта будівництва

Адреса об’єкта будівництва

Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

Підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень

від 25.02.2021 №01

ПАТ «Укргідроенерго»

«Дністровська ГАЕС. Третя черга будівництва ГАЕС у складі гідроагрегатів №5-№7 (в адміністративних межах Василівської сільської ради, Сокирянського району, Чернівецької області)».

від 09.03.2021 №02

Редько О.М.

«Будівництво центру технічного огляду транспортних засобів в урочищі «Вітряк», Сокирянського району, Чернівецької області»

Чернівецька область, Дністровський район, Сокирянська територіальна громада, с.Романківці