Проєкти рішень одинадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1.  Про передачу на баланс КП «Сокиряни-благоустрій» комунального майна.

2. Про     внесення     змін    до    рішення  1  сесії Сокирянської   міської   ради   від   18.11.2020 № 13/01-20 «Про утворення постійних комісій Сокирянської міської ради  VІІІ  скликання».

3. Про безоплатну передачу на збереження до КП «Сокирянський трудовий архів» документів припиненого Сокирянського ВУЖКГ.

4. Про звільнення з посади старости Селищанського старостинського округу Новожені В.І.

5. Про присвоєння рангів старостам міської ради.

6. Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради VIII скликання №173/08-21 від 24.06.2021 «Про створення аукціонної Комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу обʼєктів комунальної власності Сокирянської міської територіальної громади, які підлягають приватизації".

7. Про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної  власності Сокирянської міської ради, шляхом продажу через аукціон.

8. Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській 40,

9. Про  затвердження  Детального плану території  по   вул.   Республіканській

10. Про затвердження Детального плану території по вул. Республіканській 92,

11. Про затвердження Детального плану території   по    вул.  Центральній  21,

у м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

12. Про затвердження Детального плану території    по           вул.    28    червня

13. Про затвердження Детального плану території по вул. О.Кобилянської 23,

у м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

14. Про затвердження Детального плану території у с.Романківці Дністровського               району Чернівецької                   області.

15. Про надання дозволу комунальному підприємству «Сокиряни - благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки.

16. Про розгляд Прогнозу бюджету Сокирянської міської територіальної

громади на 2022-2024 роки .

17. Про визначення умов повернення до державного бюджету цільової субвенції на придбання комунальної техніки.

18. Про включення в перелік «Другого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

19. Про перейменування РОМАНКОВЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ АКАДЕМІКА К. Ф. ПОПОВИЧА СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ та його філії, затвердження статуту та положення про філію.

20. Про затвердження Положення  про старосту Сокирянської  міської    ради.

21.Про нову редакцію рішення міської ради від 25 березня 2021 року № 71/05-21 «Про    Програму  благоустрою населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки».

22. Про затвердження положення про ВІДДІЛ ОСВІТИ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (нова редакція).

23. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок.

24. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

27. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

28. Про створення комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради.

29. Про Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Сокирянської міської ради.

30. Про нову редакцію Статуту КУ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»

СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

31. Про   затвердження  тарифів на платні послуги у комунальних закладах культури Сокирянської міської ради.

32. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

34. Про затвердженнятехнічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

35. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

36. Про передачу земельних ділянок в оренду.

37. Про припинення дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

38. Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

39. Про передачу окремого майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія».

40. Про визначення замовника робіт по об’єкту будівництва Сокирянської міської ради.

41. Про     порядок        денний та регламент роботи одинадцятої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.