Проєкти рішень восьмої сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання

1. Про призначення Георгіян О.В. директором «Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради» з філіями.

2. Про призначення Гладкої Н.В. директором комунальної установи «Історичний музей» Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області.

3. Про внесення змін до рішення 6 сесії міської ради VIII скликання №118/06-21 від 22.04.2021 року  «Про включення в перелік «Другого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону».

4. Про створення аукціонної Комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу обʼєктів комунальної власності Сокирянської міської територіальної громади, які підлягають приватизації .

5.  Про    внесення     змін   до   рішення 2 сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання від    23. 12. 2021  р.     № 40/02-20       «Про затвердження   переліку  адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних    послуг     Сокирянської міської ради».

6.  Про   надання   дозволу   на  безоплатну передачу шкільного автобуса ЕТАЛОН на    баланс    комунальної    організації «Дирекція   з   обслуговування     майна  Сокирянської                міської       ради».

7. Про включення в перелік «Першого типу» об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду через аукціон.

8Про затвердження Схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Сокирянської міської ради.

9.  Про      розроблення      Детального        плану території    по  вул.  Придністровській,  13-А, у с.Непоротове Сокирянської територіальної громади           Дністровського              району Чернівецької  області.

10. Про надання згоди на списання окремого майна Сокирянської міської ради .

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

12. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16.  Про передачу земельних  ділянок в оренду.

17. Про передачу у власність земельних ділянок.

18. Про припинення дії  договорів оренди.

19. Про перейменування ШЕБУТИНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ та його філії.

20. Про затвердження статутів опорних закладів освіти Сокирянської територіальної громади та положень про їх філії.

21. Про затвердження передавальних актів матеріальних цінностей закладів освіти Сокирянської територіальної громади.

22. Про відміну рішення сорок першої сесії VII скликання  Сокирянської міської ради від 31 травня 2018 року №493/41-18.

23. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

25. Про надання КП ТРО «Сокиряни» дозволу на отримання кредитного ліміту.

26.Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Сокирянської міської територіальної громади.

27.  Про підтвердження права комунальної власності на земельні ділянки.

28. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

29. Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної  ділянки.

30. Про проведення земельних торгів у формі аукціону  та  затвердження умов продажу права користування земельною ділянкою.

31.  Про створення Молодіжної ради при Сокирянській міській раді.

32.  Про       затвердження       експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

33. Про    встановлення земельного сервітуту.

34. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сокирянської міської ради

від 02 червня  2021 року №135 та №136.

35. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Сокирянської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Сокирянської міської територіальної громади»

36. Про  розроблення  Детального  плану території  по вул. О.Кобилянської, 23 у м.Сокиряни Дністровського району Чернівецької області.

37. Про клопотання щодо нагородження Почесними грамотами  Верховної Ради України.

38. Про надання згоди на отримання майна  на відповідальне зберігання.

39.  Про затвердження Положення  про оренду земельних ділянок на території Сокирянської міської територіальної громади.

40.  Про надання дозволу на розроблення Детального плану території.

41.  Про     порядок        денний та       регламент   роботи    восьмої       сесії Сокирянської міської ради VІІІ скликання.